Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől függ, hogy valaki talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy valaki talál párt vagy nem?

Figyelt kérdés

Normális vagyok,nem vagyok ronda se.Mégse találok senkit.Mindenki meglepődik,hogy pont nekem nincs barátnőm,de soha nem is volt.Egy komolytalan kapcsolatom volt.Az összes többi ismerkedés balul sült el(nem kerestek,vagy én nem voltam kíváncsi a lányra a múltja miatt,vagy találtak mást).Volt egy másik lány,akivel alakultak a dolgok,de ő csak kihasznált és csak arra voltam jó neki,hogy legyen valaki aki nem szarja le,aztán az első adandó alkalommal összejött az egyik barátjával,engem pedig faképnél hagyott(ennyit a szerelemről és arról a kizárólagosságról,amiről állandóan magyarázott),de ő csak birtokolni akart.Mi lehet velem a baj,amiért mindig csak k**vákat,vagy zakkantakat,vagy zakkant öngyilkos hajlamú k**vákat fogok ki?

23/F



2013. nov. 25. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az élet egy nagy szerencsejáték. Van akinek bejön és van akinek nem. Fejben dől el minden.
2013. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbáld kiküszöbölni a zakkantakat és a qrvákat. A viselkedéséből csak feltűnik valami.
2013. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De soha nem vágytam az ilyen nőkre.Sőt inkább elkerültem őket.Mindig az átlagos külsejű félénkebb lányokhoz próbáltam közeledni,de ők mindig lekoptattak,pedig szerintem belül több van bennem,mint kívül.Az ilyen r*b@ncokat viszont mégis vonzom,akiknek az se lenne gond,ha barátjuk van,mert nem igazán van lelkiismeretük.
2013. nov. 25. 19:03
 4/11 A kérdező kommentje:
#2:Hiába próbálom,mindig csak az ilyenekkel sikerül összeakadnom.Néha komolyan azt hiszem,hogy szabadon már egy normális nő sincs.Aki szabad,az se igazán az,mert szerelmes valakibe és esélytelen.
2013. nov. 25. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérdező én is hasonlóan vagyok ,mint te szóval tudom milyen érzés ez.Én sem találok normálisat,pedig már mindenhol kerestem szinte.

Nekem erre már csak egy ilyen magyarázatom maradt,ami lehet hülyeség lehet nem,a szerencse.Egyik haverom is beismerte,hogy jókor volt jó helyen és ezért jött össze neki is a barátnője.Szóval én már csak ezt tudom elképzelni,mert sok olyan van hogy butábbnál butábbaknak is van párjuk,sőt akik nem annyira előnyösek külsőre azoknak is van soknak.

Én sem értem ezt,és továbbra is keresem a választ,de nem vagy egyedül még sokan hasonló helyzetben vagyunk,tudom ez nem vigasztal,de ez van. :/

22/F

2013. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fontos jókor jó helyen lenni. Ezért célszerű aktív életet élni, sok emberrel találkozni. Így nagyobb az esély rá.

Én mindig könnyen találtam párt, illetve mindig válogathattam. De tény. hogy suli/munka után sose hazamegyek a tévé, gép elé, hanem valamit csinálok. Zenekarozni pl. tök jó, de sokat önkénteskedem is, ott szuperül lehet rengeteg emberrel megismerkedni.

Na jó, mondjuk ez múlt időben igaz, mert amióta a párommal élek, otthonülős lettem. Azóta nem is nagyon ismertem meg új embereket, ha most nem lenne a párom, esélyem se lenne találni valakit.

2013. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hiába mozdulok ki.Szórakozóhelyre nem megyek,mert ott elve 90%-ban csak ótvar k**vák vannak,akik naponta 3 ember leszopnak.Ha elmegyek valamerre csavarogni ismerősökkel ott se igazán tudok megismerni senkit.Házibuliban eleve veszett ügy,mert úgyis mindenki foglalt,a lányok többsége pedig nem kíváncsi rám,mert nem vagyok trófea vadász.
2013. nov. 25. 19:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ hogy hogy állsz hozzá a dologhoz. Ha ràgörcsölsz, hogy úristen 23 vagyok és nincs csajom és basszus ez nagyon gáz, akkor vagy nem jön az ideàlis egyén. Viszont ha nem minden nap azon agyalsz hogy merre bújkál életed párja, akkor hopp odapottyan. Tapasztalat :)
2013. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as csak tudod mi a baj ezzel?Hogy én már nem rágörcsölök,bár az elmúlt időszakban azért volt erre is példa,de mostanában már kezdem lassan feladni az egészet.Tudom nem kéne,meg butaság de egyszerűen belefáradtam ebbe az egészbe.

22/F

2013. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tartom gáznak,mert nem tehetek róla.Ha odaszarok valaki háza elé és meggyújtom a kulát,na az gáz.De emiatt egyáltalán nem szégyellem magam,csak nem értem,hogy miért nem tudok találni valaki olyat,aki szeret és viszont szerethetem.Amikor hallom,hogy egyesek,hogy ismerkedtek meg a párjukkal,akkor az jut eszembe,hogy talán 1 a millióhoz az esélye,vagy még kevesebb,hogy ilyen történjen,mégis mindenkivel megesik a környezetemben,még azokkal is,akik amúgy reménytelen esetnek tűnnek.Nekem viszont nincs senkim.Nem azon agyalok egész nap,hogy miért nincs senkim,de néha felszínre tör bennem a kérdés és soha nem tudok erre választ adni.Általában az az első gondolatom,hogy lehet,hogy bolond vagyok.
2013. nov. 25. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!