Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől függ, hogy valaki talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy valaki talál párt vagy nem?

Figyelt kérdés

Normális vagyok,nem vagyok ronda se.Mégse találok senkit.Mindenki meglepődik,hogy pont nekem nincs barátnőm,de soha nem is volt.Egy komolytalan kapcsolatom volt.Az összes többi ismerkedés balul sült el(nem kerestek,vagy én nem voltam kíváncsi a lányra a múltja miatt,vagy találtak mást).Volt egy másik lány,akivel alakultak a dolgok,de ő csak kihasznált és csak arra voltam jó neki,hogy legyen valaki aki nem szarja le,aztán az első adandó alkalommal összejött az egyik barátjával,engem pedig faképnél hagyott(ennyit a szerelemről és arról a kizárólagosságról,amiről állandóan magyarázott),de ő csak birtokolni akart.Mi lehet velem a baj,amiért mindig csak k**vákat,vagy zakkantakat,vagy zakkant öngyilkos hajlamú k**vákat fogok ki?

23/F



2013. nov. 25. 18:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat :(
2013. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!