Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszi rávetem magma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi rávetem magma a szerelmére!?

Figyelt kérdés

Rövidre fogom

A legjobb barátnőm barátja és az enyém haverok, szóval ma felhoztam neki,hogy pénteken menjünk kki négyesben. Erre ő,NEM! Nagyon meglepődtem a reakcióján, de rájöttem mi aggasztja.A párjának én nagyon tetszettem,nem biztos,hogy cask múlt idő,nekem is tetszett(most is)de engem nem érdekelt mert szerelmes voltam a mostani páromba, meg hát,sok hülyeséget csináltam már,de egy fiú sem ér fel egy barátsággal.Amikor én is velük vagyok nagyon feszült,és nem merne egy szobában hagyni vele. Ez marhaság,hát nem támadna le, hisz az én párom is velünk lenne. Bánt,hogy veszélyeztetve érzi magát. Mit tegyekÜ Kérlek adjatok tanácsot, ne szemétkedjetek. Nem vagyok fehérmajú ri_anc,most mégis úgy érzem magma



2013. nov. 19. 19:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, azt hiszem a legjobb less hanyagolni a duplarandit. Már nagyon sokat beszéltünk arról,hogy miért vannak együtt, de persze ő azt állítja,nagyon szeretik egymást. Én cask azt akarom,hogy boldog legyen.
2013. nov. 19. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!