Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszi rávetem magma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi rávetem magma a szerelmére!?

Figyelt kérdés

Rövidre fogom

A legjobb barátnőm barátja és az enyém haverok, szóval ma felhoztam neki,hogy pénteken menjünk kki négyesben. Erre ő,NEM! Nagyon meglepődtem a reakcióján, de rájöttem mi aggasztja.A párjának én nagyon tetszettem,nem biztos,hogy cask múlt idő,nekem is tetszett(most is)de engem nem érdekelt mert szerelmes voltam a mostani páromba, meg hát,sok hülyeséget csináltam már,de egy fiú sem ér fel egy barátsággal.Amikor én is velük vagyok nagyon feszült,és nem merne egy szobában hagyni vele. Ez marhaság,hát nem támadna le, hisz az én párom is velünk lenne. Bánt,hogy veszélyeztetve érzi magát. Mit tegyekÜ Kérlek adjatok tanácsot, ne szemétkedjetek. Nem vagyok fehérmajú ri_anc,most mégis úgy érzem magma



2013. nov. 19. 19:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*magma

elnézést

2013. nov. 19. 19:29
 2/11 A kérdező kommentje:

te jó ég, magma

nagyon zaklatott vagyok

2013. nov. 19. 19:29
 3/11 anonim ***** válasza:
A baratnodnek hoztad fel vagy a parodnak? A kerdesbol nem vilagos.
2013. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem az én hibám, magmára dog át
2013. nov. 19. 19:30
 5/11 A kérdező kommentje:
a barátnőmnek
2013. nov. 19. 19:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Feltekeny.
2013. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A barátnőd tudja egyébként, hogy tetszettél a párjának vagy neked tetszett a párja?

De szerintem ne erőltesd ezt a négyes dolgot, ha ennyire nem akarja. Van ilyen, sajnos... És ha ennyin múlik csak, hogy a barátságotok normálisan megmaradjon, akkor jobb is, ha nem találkozgattok 4esben.

2013. nov. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen tudja, ezért is viselkedik így

igazából nem is értem miért jöttek össze, a fiú nem szerette, és nem tudom,hogy változott-e a helyzet

2013. nov. 19. 19:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézd... a lány tudja, hogy kölcsönös vonzalom van a legjobb barátnője és a pasija között, ráadásul a srác, amikor összejöttek nem is volt szerelmes belé.

Még ha nem is feltételezné rólad, hogy rámásznál a pasijára, akkor is egy kellemetlen helyzet, valószínűleg a helyében én is hasonlóan viselkednék.

2013. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szerette és nem tudod, hogy változott-e a helyzet, akkor tényleg a legjobb barátnők lehettek ha még ezt sem beszélitek meg. Arra nem gondoltál, hogy az általad említett ok miatt nem akarja, hogy veled töltsön időt a srác? Próbálj meg egy kicsit nem magadra gondolni, hanem az ő szemszögéből szemlélni a dolgokat. Ugye, hogy mindjárt nem is olyan vonzó a négyesben lógás ötlete? Koránt sem biztos, hogy benned nem bízik, lehet, hogy inkább a pasijában. De ha tudja, hogy tetszetek egymásnak, akkor abszolút nem is értem, hogy min csodálkozol. Az meg, hogy miért jöttek össze és miért vannak együtt, szerintem legyen az ő dolguk. Azt hiszed, hogy nem lehet észrevenni két emberen ha vonzódnak egymáshoz? Eszemben sincs fehérmájú ribinek titulálni, de minden szemétkedés nélkül mondom, vedd észre, hogy ez a történet nem rólad szól.
2013. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!