Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan dolgoztátok fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan dolgoztátok fel, hogy rondák vagytok?

Figyelt kérdés

Tényleg nem panaszkodni akarok,de r*hadtul le vagyok törve. Elég csúnya arcú fiú vagyok és senkit sem érdeklek.Gömbölyű képem van,hegyes orrom,magas homlokom,vacak hajam.Plusz szemüveg.

Néztem miket tanácsolnak itt erre..elég jó testem van,de ruhában úgyse látni.Hipermárkás cuccokra nincs pénzem,a hajam meg sajnos beállíthatatlan.Ápolt,de nem tudom zselézni vagy valami.Még magas is vagyok,ápolt,normális,kedves,az intim méretem is jó elvileg,de a fejem teljesen lerontja az összhatást.A lányokat kb. csak az arc érdekli,más nem is.

Tudom,hogy hozzám csúnya lány való,de eddig csak nagyon igénytelen/kövér csúnyácska lányokat ismertem meg.Arra pedig háklis vagyok.

Létezik kedves,normális,sportos,nem túl szép lány?

Hogy fogadjam el,hogy így nézek ki?

17/F


2013. nov. 18. 22:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszi 8-as,majd holnap küldök képet.

Most már késő van ahhoz,meg amúgyis rosszakat álmodnál:D

2013. nov. 18. 22:32
 12/21 anonim ***** válasza:
Izmos vagy? Akkor mit sírsz? Öltözz úgy akár kevesebb pénzből is, hogy az izmaidon legyen a fő hangsúly. Észre fognak venni, hidd el. Bár a ronda arc az sajnos tényleg olyan, hogy 10 ből 9 lányt taszít valamiért. Én ezért utálom a lányokat, ütném verném őket ezen viselkedésükért.
2013. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Miért legyen hamis képre felépített önbizalmam?

Jobb lenne,ha egy semmire beképzelt,eltelt manusz lennék?

2013. nov. 18. 22:32
 14/21 A kérdező kommentje:

Télen nem öltözhetek úgy.Hideg van.


Hallod az ilyen ütném-verném szövegekkel meg álljál le.Nem ártottak neked semmit.

2013. nov. 18. 22:34
 15/21 anonim ***** válasza:

Nézd csak, ez nem túl helyes pasi. Mégis jó csaja volt. Gyerekük is van.


[link]

2013. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kérdező! Küldj nyugodtan, reggel 6-ig dolgozok...ráérek. :D 8-as voltam.
2013. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
De nekem árt a lelki nyugalmamnak, mikor azt mondják a nők, hogy kopjak le.
2013. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

15-ös

Én nagyon hasonlítok erre az emberre.

2013. nov. 18. 22:35
 19/21 anonim ***** válasza:
Akkor no para. Simán van esélyed, sokat kell próbálkozni és mindig mosolyogni kell.
2013. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Erre szokták mondani, hogy nem minden a külső és h a belső értékek számítanak, de én azt tapasztalom, hogy ez nagyon nem így van. Az igaz, hogy valakinek úgyis fogsz tetszeni csak épp az esélyek sokkal szarabbak mint egy jó külsővel rendelkezőnek és lehet h a büdös életbe se találkozol azzal akinek tetszenél.

Azzal is egyetértek egyébként, hogy a belső értékek fontosak, sőt fontosabbak mint a külső. De hogy legyenek jó belső értékeid, ha nem nézel ki jól, ebből következően nem néz rád egy csaj se, nincs ami növelje az önbizalmadat. Még egy jó külsővel rendelkező pasit megnéznek a lányok / kezdeményeznek ezáltal elhiszi h fú de k**vajóvagyok és így lesz öznbizalma, laza lesz. És ezt nem csak úgy írom, mert ez tapasztalat, mivel nem egy ismerősöm van aki csak annak köszönheti, hogy vannak/voltak női, h jól néz ki.

Persze itt a szerencse is bejátszott, mert őket környékezték meg a lányok, nekik semmi dolguk nem volt. Erre persze lehet mondani, h de ez nem is jó, mert hát milyen férfi az ilyen aki sose kezdeményez csak úgy felszedik.

De volt ennek egy nagy előnye mégpedig az, h lett önbizalmuk ...

Ezt csak azért írtam le, mert sokan jönnek ezzel a belső a fontos dologgal (ami igaz is ahogy fent is említettem) csak a dolog nem annyira egyszerű, h hopp akkor holnaptól lesz önbizalmam meg laza leszek a nőkkel :)

Amit tethetsz: a külsődből kihozod a legjobbat.

Eljársz edzeni, kitalálsz valami jó hajat magadnak, veszel egy normális szemüveget v. kontaklencse.

És fontos az is, hogy fejleszd magad. Olvass önfejlesztő könyveket, meg szerintem az se árt ha csak úgy simán olvasol bármilyen témában, v. elkezdesz új dolgokat tanulni, mert minél több dologhoz értesz annál érdekesebb leszel (gitározás, sport, akármi).

Ja és járj minél többet társaságba, mert az esélyeid, h találj valakit minden kint töltött idővel nőnek :)

2013. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!