Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan dolgoztátok fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan dolgoztátok fel, hogy rondák vagytok?

Figyelt kérdés

Tényleg nem panaszkodni akarok,de r*hadtul le vagyok törve. Elég csúnya arcú fiú vagyok és senkit sem érdeklek.Gömbölyű képem van,hegyes orrom,magas homlokom,vacak hajam.Plusz szemüveg.

Néztem miket tanácsolnak itt erre..elég jó testem van,de ruhában úgyse látni.Hipermárkás cuccokra nincs pénzem,a hajam meg sajnos beállíthatatlan.Ápolt,de nem tudom zselézni vagy valami.Még magas is vagyok,ápolt,normális,kedves,az intim méretem is jó elvileg,de a fejem teljesen lerontja az összhatást.A lányokat kb. csak az arc érdekli,más nem is.

Tudom,hogy hozzám csúnya lány való,de eddig csak nagyon igénytelen/kövér csúnyácska lányokat ismertem meg.Arra pedig háklis vagyok.

Létezik kedves,normális,sportos,nem túl szép lány?

Hogy fogadjam el,hogy így nézek ki?

17/F


2013. nov. 18. 22:23
1 2 3
 1/21 zotanbro ***** válasza:
küldj egy képet a fejedről és megmondom hogy mit csinálj.
2013. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Normális lányokkal ismerkedj.
2013. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Küldj képet! Lehet,hogy csak azért látod magad menthetetlennek,mert nem tudod mit kezdj magaddal. Más hajviselet, más keretezésű szemüveg, v kontakt lencse lehet,h tudna segíteni.
2013. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Mi az,hogy normális?

Mindenkinek vannak igényei,és nem lehet hibáztatni őket ezért..


Én már kihoztam magamból a maxot.Nincs semmi amit csinálhatnék.

2013. nov. 18. 22:27
 5/21 A kérdező kommentje:

Más haj és kontaktlencse kizárva.

Próbáltam,csak rosszabb volt.

2013. nov. 18. 22:27
 6/21 anonim ***** válasza:
Tanulj mint atom, vidd külföldre a szakértelmet, szedd meg magad mint állat, vegyél egy lambót és kész.
2013. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Magas vagy, normális testalkat? Akkor mi a probléma. Egy ronda arc nem számít, ha magas vagy. Kicsit majd nyáron melózz, vegyél divatos ruhákat, járj kondiba és lesz csajod is, ha összeszeded a tökeidet. Én 28 évesen alacsony és ronda vagyok, ha csak az egyik van neked, akkor menthető vagy. Az alacsonyság a legnagyobb kizáró ok.
2013. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha nem adsz esélyt, akkor biztos nem tudok segíteni.
2013. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Évek óta kondizok,táncolok.

Viszonylag izmos vagyok,és szálkás is.Szóval ezzel nincs baj..

2013. nov. 18. 22:30
 10/21 anonim ***** válasza:
A pénz és az ápolt kezek és a jó cipő, jó óra és a humorzsákság, magabiztosság jobban érdekli őket, mint az arc. Ezen próbálj meg csiszolni.
2013. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!