Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejön egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejön egy ilyen típusú lány? (kép, leírás. Ja és rólam van szó:D)

Figyelt kérdés

Képek:

[link]

[link]


Rólam:

Szeretek táncolni, barátaimmal lenni, beszélgetni, állítólag nagyon perverz vagyok, szerintem csak "szexi fantáziám" van, átlagos tanuló vagyok, szeretek zenét hallgatni, van egy cicam akit úgy hívnak Cica, hét évesen jobb név nem jutott eszembe, szeretem a vígjátékokat és az akció filmeket, sok mindenen tudok nevetni, könnyű megnevettetn. Nagyjából minden témában tudok beszélni, nevetos típus vagyok, nem az a visszahúzódó fajta, szóval ha tetszik valami kimondom, ha nem azt is.. egyszóval ami a szívemen az a számon.

Szóval, vélemény?:D



2013. nov. 10. 22:20
 131/142 anonim ***** válasza:
61%

Nem olvastam végig a válaszokat, íy csak válaszolok:


Igen


Megjegyzés: Cicának hívni a cicát nem nagy cucc, én 21 évesen adtam a "macska" nevet a macskának, az állatorvosnál furán néztek rám, de kinek volt kedve túlbonyolítani

2013. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/142 anonim ***** válasza:

#130: Senkinek sem ír ha tudnád.


Én 1x lefogom írni h miért mondják sokan h r*banc vagy, meg is értem őket, de személy szerint ezt pont nem lehet megállapítani egy ilyen miatt. Majd pár nap mulva, ha érdekel írj. És ezen változtatni is tudsz, nem külsőleg.

2013. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/142 anonim ***** válasza:
Szerintem két képből semmit nem lehet megállapítani, főleg nem a milyenséget (h ribizli-e vagy nem) ha valaki tud minden témában ÉRTELMESEN beszélni az remek, ha csak okoskodni tud valaki az semmit nem ér. ténylegesen ha mindenről tudsz beszélni, akkor nincs gond.
2013. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/142 anonim ***** válasza:
100%
tucatnak nézel ki valóban. hogy miért? mert teljesen ugyanolyan a külsőd, az öltözködésed, a mimikáid, a fotóid, mint minden 2. csajnak a mai világban.
2013. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/142 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez valami GYK csúcs lett amúgy :D

vagy a sok választól vagy a r.bancozás/hozzászólás arány miatt

2013. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/142 anonim ***** válasza:

Gebe, pózer?

Nem

2013. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/142 anonim ***** válasza:

Nem bírom megállni, hogy ideírjak :D

Váá, kérdező, valld már be, hogy csak trollkodsz. Anyira szánalmas vagy, már nem azért. Amikor mindegyik hozzászólásodban random mondatrészek után írsz egy ":)" jelet, akkor flegmázol, vagy felsőbbrendűnek képzeled magad, vagy mi? Nem értem, komolyan. Amúgy lány vagyok, szóval másképp látok dolgokat, mint a fiúk, meg úgy a lányok nagy része, de az én személyes véleményem az, hogy BIZTOSAN nem járnék veled, ha fiú lennék.

2013. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/142 anonim ***** válasza:
miért kellett ezt kiírni!!? Én azért amúgy nem mondanálak r_bancnak, inkább tényleg olyan tipikus mai, "én menő vagyok" csajnak!
2013. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/142 anonim válasza:
100%

Szánalmas vagy...

Amolyan "szerintetek is álom nő vagyok" ?

Neeem, bocs szivi..


csak szánalmas..

De tényleg tök jó poén alap vagy!:)

2013. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/142 anonim ***** válasza:
13%
Merre laksz? *-*
2013. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!