Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejön egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejön egy ilyen típusú lány? (kép, leírás. Ja és rólam van szó:D)

Figyelt kérdés

Képek:

[link]

[link]


Rólam:

Szeretek táncolni, barátaimmal lenni, beszélgetni, állítólag nagyon perverz vagyok, szerintem csak "szexi fantáziám" van, átlagos tanuló vagyok, szeretek zenét hallgatni, van egy cicam akit úgy hívnak Cica, hét évesen jobb név nem jutott eszembe, szeretem a vígjátékokat és az akció filmeket, sok mindenen tudok nevetni, könnyű megnevettetn. Nagyjából minden témában tudok beszélni, nevetos típus vagyok, nem az a visszahúzódó fajta, szóval ha tetszik valami kimondom, ha nem azt is.. egyszóval ami a szívemen az a számon.

Szóval, vélemény?:D



2013. nov. 10. 22:20
 121/142 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem már tök felesleges. Eléggé lejárattad magad a válaszaid alapján, főleg, hogy még a korodat sem mered elárulni.
2013. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/142 A kérdező kommentje:
Szereteknek megváltozni, és ebben.segítené ha a válaszolok megindokolnak a valaszaikat, és néhányuktol szerintem még kérek tippet, hogy hol kezdjem a változást:)
2013. nov. 11. 13:25
 123/142 zotanbro ***** válasza:
mas oltozet sokat dobna.
2013. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/142 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem teljesen mindegy neked, hogy negatív vagy pozitív kritikákat, kapsz csak legyél a középpontban. Kétlem, hogy bármin is változtatnál a kommentek miatt. Nyílván ez a hideg víz rosszul esett, de ne aggódj, majd facebookon a kanos tinifiúk megvigasztalnak a válaszaikkal, csak küldj nekik még pár ilyen képet, amire kiverhetik.
2013. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/142 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kellett volna megváltozni, és tanácsokat, tippeket kérni a megváltozásra, nem az után, mikor már mindenkit elküldtél a p.csába. Kár erőlködnöd, kislány.
2013. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/142 anonim ***** válasza:
21%
most mi bajotok van lánnyal? -.-" Attól hogy valaki SZÉP nem R*BANC! Rengeteg féltékeny válaszoló van itt.
2013. nov. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/142 anonim ***** válasza:

Jaj, már megint ez a féltékenység/irigység duma... nem unalmas nektek, hogy mindig ezzel gyüttök? Ha egy embernek van egy negatív alapú véleménye valakiről, akiről azt ki is fejti, az már irigy, és féltékeny. Ez a kis fruska teljes egészében csak pozitív válaszokra számított, mikor meg megkapta a teljes, valós savazást, felhúzta az orrát. Hát kislány, nőj fel, és próbáld meg elviselni a negatív kritikát. Te tettél ki magadról kérdést, ha lenne egy csöppnyi eszed, számíthattál volna rá, hogy megosztó lesz a vélemény, ezzel vállaltad a kockázatot. Tudod, ez nem a facebook, ahol nap mint nap feltuningolják az ember önbizalmát.

Most már tanulsz a hibádból, hogy az élet nem rózsaszín, és cukormáz :)

2013. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/142 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szép vagy, és úgy tudnál kevésbé tucat lenni ha nem a divatot követnéd. De ezen kívül semmi gond nincs veled, a válaszolok szerintem csak örülnek hogy névtelenül le tudnak szólni egy olyan lányt, akit élőben nem. Pontozzatok csak le, de ez van.
2013. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/142 anonim ***** válasza:
0%
De hát nem értem :/ láttam pár választ ami arról szólt hogy így hogy lehet lefotózni magad, meg milyen tucat már meg stb. Akkor hogy fotózza magát? Pózoljon a fürdő tükrében? :"D Vagy mi? A 2. képen igenis szép pózba van, meg az elsőn is áll. Mi ebbe a rossz póz, meg égő? Ha ő így szereti akkor csinálja...Én például, csak az arcomat szoktam fotózni, vagy maximum a vállamig fotózom magam.
2013. nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/142 anonim ***** válasza:
Akkor nekem már nem is írsz kicsi lány? :(
2013. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!