Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez beválhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez beválhat (sürgős, bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Mielőtt rátérnék a lényegre közlöm hogy nem pisis 10enéves vagyok, de mást nem tudok kitalálni, tehát ez van.


Nos tetszik egy lány már régóta, és nem tudom mit kéne kezdenem. Most arra gondoltam, hogy mivel fősulira járunk, és vannak közös óráink, ezért elkérhetném a füzetét, és bejelölhetném közben iwiwen, (iwiwen vagy bejelölöm előtte, vagy utána, vagy meg sem említem iwiwet csak elkérem a füzetét) , aztán megkérdezem tőle, hogy hogy hálálhatnám meg tőle, gondolom azt mondja hogy ááá sehogy nem kell hálálkodni, de ragaszkodni fogok hozzá :D, csak azt még nem találtam ki hogy mivel kéne meghálálnom .Szoval ez szerintetek beválhat, vagy próbáljak mást?


2009. nov. 17. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán kérj tőle jegyzetet egy fénymásolásra, majd amikor viszed vissza, ajánld fel, hogy cserébe meghívod egy kávéra :) Kávé közben meg simán elkezdhettek már beszélgetni :) Szerintem ha te is bejössz neki nem fog visszautasítani :)
2009. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sok a ha:S Tudom nem várhatjuk el senkitől, hogy márpedig bejövünk neki, de a kockázatot lehet csökkenteni.
2009. nov. 17. 11:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszel neki akkor akár fejen is állhatsz, nem fog elmenni veled még kávézni se. Az iwiwes bejelölgetés meg szerintem kicsit dedós. Magamból kiindulva jobban örülnék a kávéra elhívós verziónak, amikor lehetőség van személyes beszélgetésre mint egy iwiwes ismerkedésnek. Főleg mert a kávénál szinte egyből le tudod vágni h bejössz-e a lánynak, iwiwen meg lehet h haveri alapon levelezget veled, te többnek hiszed, aztán ha jól beleélted magad akkor koppansz.


23/L

2009. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sok a "ha"?!

11:06-os nem rossz javaslatábna csak 1 "ha" volt

2009. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, azért van ott a sok ha, mert 50-50% esélyed van, vagy bejössz neki vagy nem. ezen nincs mit szépíteni. simán kérd el a jegyzeteket, tényleg hívd meg egy kávéra, és ott kiderül minden. ha elutasít, elutasít. tedd túl magad rajta, ha meg bejössz neki akkor hurrá:)
2009. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne felejtsd el megdícsérni, hogy milyen jó jegyzeteket készít! Tanuljatok együtt.

Ha ez mind nem igaz, akkor te segíts neki:)

És hívd el fagyizni vagy mittudomén!

Ha nagyon ódzkodik, akkor meg értsél belőle. De egy kvázi csoporttárssal nem fog így bánni, még akármi is lehet belőle. Jobb mintha hót ismeretlen lenne...

2009. nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

minek így bonyolítani?


Ülj le mellé, kínáld meg csokival/bármivel, légy vele jó fej.


ha szimpatikus vagy neki, már csak idő kérdése.

2009. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Helló, ha görcsösen nyomulsz, elbukhatod a csajt. Állítsd át a lelked arra, hogy semmi gond, ha nem ugrik rád rögtön. Tekintsd egy hosszútávú feladatnak, és inkább arra gyúrj, hogy legyen alkalmatok minél többször beszélgetni. Inkább a közös órák számát a lehető legtöbbre venni, és "véletlenül" mindig együtt lötyögni a szünetekben, ilyesmi. Aztán később jelöld az iwiw-en és ilyenek. Sok szerencsét. Az első válaszoló kávézós ötlete kiváló.
2009. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még egy dolog, hogyha úgy érzed nagyon be vagy sz@rva és ez meg is fog látszódni rajtad, akkor mennyetek többen először! Ez mindenkin oldani fog!
2009. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó ötlet ez a jegyzetelkérős/kávézős dolog, de nem értem mit kell ezen ennyit görcsölni, tervezgetni?

Én is egyetemista vagyok, nincs abban semmi furcsa, ha leülsz mellé és elkezdtek dumálni. Bár ha úgy érzed, hogy ez így nem megy, persze jöhet a jegyzetélkérés...

2009. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!