Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez bevalhat vagy tul okoskodo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyuszi31 kérdése:

Ez bevalhat vagy tul okoskodo lesz?

Figyelt kérdés

Talaltam 1 oldalt ahol annak ijen bolcsessegek meg idezetek ha parat megjegyeznek es hasznalnam a lanyokkal szembe bevalhatna? 1 szer mar kaptam ijenert csokot meg olelest

(bocs az ekezethiany miatt)


2010. júl. 26. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
ugye a 31 nem az életkorod?
2010. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Neeeeem


Szerencse szamom

2010. júl. 26. 11:46
 3/8 A kérdező kommentje:

En 15/F vagyok

Eleg nagydumas es elegnepszeru is vok a lanyoknal de nem jon osze sose 1kapcsolat mindig csak anyi h baratok maradunk

2010. júl. 26. 11:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Túlságosan nyomulsz - a sültgalamb nem repül a szádba.

Vazz a csaj is ugyanúgy meg akarja szerezni a pasit - ha odadobod magad akkor a csaj számára érdektelenné válsz és ott rontod el.


22F

2010. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak levelet ne írj nekik, mert akkor bukta van......
2010. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szilvike95 ***** válasza:
szerintem elég sok lány van akinek bejön :) én speciel imádom ha egy pasi tud idézeteket :) csak jók legyenek... és lehet h rossz helyen kopogtattál ha eddig nem jött össze... és az egy tévhit h a csajoknak "érdektelen" az a pasi aki kezdeményez... az a pasi érdektelen, akit eleve nem kedvelsz és úgy kezdeményez... ajánlom srácok h beszélgessetek a csajokkal aztán majd kiderül h mennyire hasonlítotok, illetek össze... sok szerencsét :) Szilvi ~15 /L
2010. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem először tanulj meg helyesen írni, azután idézgess és itt nem az ékezethiányokat értem. Egyébként meg elég gáz szerintem, ha egy "nagydumás" srác csak idézetekkel bombáz és saját véleménye, hozzászólása nincs...
2010. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nah eloszoris koszonom a vallaszokat(a hasznalhatokat)

masodszor meg 16:25 tol kerdem h mit nem irtam helyesen jah es meg hozzafuznem,h eddig is nagydumas voltam ez az idezet meg ijesmi most jutott eszembe es csak a csajozasnal lonnek el 1 parat nem csak ezeket hadarnam

2010. júl. 26. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!