Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beválhat Nála? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beválhat Nála? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szeretnék egy lányt elhívni valahova. Mivel csak suliban találkozunk, ezért arra gondoltam telefeonon hívnám el, mondjuk moziba, és utána leülnénk vhova és megmondanám neki, hogy kedvelem. Mozi nagyon necces? Esetleg egyéb ötletek? :)

14/F


2011. ápr. 20. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A mozi miért lenne necces? Ha igent mond rá, az már fél siker, nyilván ő is levágja, hogy nem csak azért viszed moziba mert egyedül unatkoznál.
2011. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csakmert első randi féleségnek a mozi nem biztos hogy a legnyerőbb. Várok ötleteket hogy hova vigyem :D
2011. ápr. 20. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Vidd el egy cukrászdába vagy valamilyen parkba.
2011. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cukrászdába ne vidd, mert meghízik és kiábrándulsz belőle :)
2011. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És telefonba mit mondjak? Úgy körül belül. Ha esetleg nem jönnék be neki, akkor ne legyen annyira kínos.
2011. ápr. 20. 17:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem csak a külseje miatt szeretem, bááár valljuk meg gyönyörű szép lány :D
2011. ápr. 20. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szokásost, ráérsz holnap délután, lenne kedved eljönni velem megnézni valamit a moziban stb. De biztos sikered lesz. :)
2011. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemtom,nekem a billiárdozás be szokott válni,mint első randis-elhívásos hely./mondjuk nem a legjobb akkor,hogyha nem tudtok beszélgetni egymással/...ha viszont igen,akkor nagyon ajánlom :)
2011. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!