Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi zajlik le a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi zajlik le a nők fejében?

Figyelt kérdés

A barátnőm és a barátnője meg én elmentünk moziba.A lány szakított a pasijával és a barátnőm gondolta elhívhatnánk magunkkal szórakozni.

Én középre ültem(nagy hiba volt).Néztük a filmet és a vége felé egy drámai jelenetnél a lánynál eltört a mécses.Elkezdett sírni.Rám borult és úgy sírt.Kikísértem és jött a barátnőn is.Vigasztaltam simogattam a hátát majd a barátnőm karolta át és nyugtatta.beszélgettek valamit amit nem figyeltem.Majd a barátnőm is elkezdett sírni.Na itt már fogtam a fejem :(

Előszedtem zsepit odamentem erre mind két lány rám borult és úgy sírt.

Oké,hogy a barátnője sírt.De a barátnőm miért?Nem is kérdeztem rá otthon.Csak hazakísértem mind két lányt



2013. nov. 8. 17:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnőd azért sírt, mert együtt érzett a barátnőjével. Szomorú lett tőle és fájt neki, hogy szenvedni látja.

Ez a ketten rádborulva sírnak XD azért nagyon vicces, lelki szemeim előtt lebeg a kép, ahogy tanácstalan fejjel álldogál egy srác két síró lány között :D

2013. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de azt javaslom a jövődre nézve, hogy ne akard te ezt megérteni. Tudd, létezik valami amit női szeszélynek hívnak. Ez előtt amíg élsz értetlenül fogsz állni. Fogni fogod te még a fejed többször is, ez csak kóstoló volt neked.

"beszélgettek valamit amit nem figyeltem"..Tanulj meg figyelni, akkor néha derengeni fog neked valami a homályban, de tudni akkor sem fogsz semmit.

Látom a "nagy hibádat" már felismerted "középre ültem",ezt ne tedd többé.

Egy jóakaród.

2013. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12 köszönöm.

Csak néha jó lenne valamit segíteni.De ha érteni se érteni mi zajlik akkor megoldást se tudok :/

2013. nov. 8. 19:11
 14/16 anonim ***** válasza:

A segítséget mi nők a jóistentől várjuk..várjuk..várjuk..

De nem tudd senki segíteni rajtunk..Ez amolyan velünk született defekt..

2013. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

tudod a nők mind a 2 agyukat használják az érzelemre! ép ezért könnyebben ki borulnak (sírnak)

valószínű a film és a barátnője rossz pillanata rá tett az érzelmekre. :)

2013. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
csaj vagyok én is és a másik lányt meg is értem, de hogy a barátnőd miért sírt azt nem tudom elképzelni....egy jó tanács : ne nagyon próbálj meg megérteni minket mert van hogy még mi sem tudjuk mit miért teszünk...
2013. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!