Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi zajlik le a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi zajlik le a nők fejében?

Figyelt kérdés

A barátnőm és a barátnője meg én elmentünk moziba.A lány szakított a pasijával és a barátnőm gondolta elhívhatnánk magunkkal szórakozni.

Én középre ültem(nagy hiba volt).Néztük a filmet és a vége felé egy drámai jelenetnél a lánynál eltört a mécses.Elkezdett sírni.Rám borult és úgy sírt.Kikísértem és jött a barátnőn is.Vigasztaltam simogattam a hátát majd a barátnőm karolta át és nyugtatta.beszélgettek valamit amit nem figyeltem.Majd a barátnőm is elkezdett sírni.Na itt már fogtam a fejem :(

Előszedtem zsepit odamentem erre mind két lány rám borult és úgy sírt.

Oké,hogy a barátnője sírt.De a barátnőm miért?Nem is kérdeztem rá otthon.Csak hazakísértem mind két lányt



2013. nov. 8. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nice dream
2013. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ezt maximum ők tudják.....
2013. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Rá kell kérdezni és akkor tudni fogod...-.-
2013. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem normálisak hallod:D
2013. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
mert mi aztán annyira tudjuk.. -.-" biztos nem sírnék cska úgy ha a barátnőm sírna.. a csaj gondolom a pasija miatt mert most szakítottak a barátnőd nem tudom miért kérdezd meg tőle:D
2013. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha jót akarsz magadnak nem kérdezed meg, nem folysz bele, hanem csak hagyod őket úszni az árral!


Egy lány...

2013. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Ha azt elmondanám neked, akkor király csávó lennél. Az pedig nem akarom.
2013. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vigaszért könyörögtek b+ :D
2013. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
6.Na végre valaki.Nem akarom tőle megkérdezni.Csak egy kicsit megérteni
2013. nov. 8. 18:07
 10/16 anonim ***** válasza:

Úristen.

Esküszöm neked, nő létemre fogalmam sincs, mi zajlott le a csajaid fejében. :D Ha megdöglök se jövök rá :D

2013. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!