Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz az exem előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz az exem előtt meztelenkedni?

Figyelt kérdés
Még egyikünknek sincs senkije, 3 évig voltunk együtt, 7 éve ismerem, van egy lányunk. Néha átjön, és itt is alszik. Olyankor előfordul, hogy előtte szoptatok, topless mászkálok, vagy épp csak az egyik cicim lóg ki, vagy fürdök, és lát levetkőzni, felöltözni, átöltözni..

2013. nov. 3. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
még mindig jobb mintha ő szopatna és nem te ;D
2013. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Eléggé, főleg, hogy így kelleted magad, és meg se mozdul rád. Az meg köztudott, hogy egy szoptatás elég illuzióromboló egy férfi számára, már ami a nőiességedet illeti egy férfi felé.
2013. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem kelletem magam, csak néha megfeledkezek magamról, mivel én otthon vagyok, és különben is ezerszer látott már pucéran.
2013. nov. 3. 18:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem:D


Más viselkedéssel szerintem sokkal többet érnél el egy férfinél. Mondjuk ennél a fazonnál már nem, de egy idegen bikánál csak nem követed el ezeket az orbitális hibákat mint amit ennél a faszinál.

2013. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ráadásul olyankor mellettem alszik, és előfordul olyan, hogy hátat fordítottam neki, véletlenül odanyomtam a fenekem, neki pedig fölállt, de nem reagáltam, ő pedig lelankadt, vagy elfordult.

:)

2013. nov. 3. 19:04
 6/12 anonim ***** válasza:

te vagy még egy "ember" :-)

milyen kapcsolat ez, te jó isten

2013. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyan, ha akart volna, kéznél lettél volna:) Ne túlozd el a valóságot:D
2013. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom:D

Teljesen olyan, mintha még együtt lennénk, csak nincs szex. És kevesebbet morgok rá.

2013. nov. 3. 19:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Akarsz újra szexet?
2013. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát azt te tudod, hogy mennyire érzed gáznak:) Ha nem zavarja egyikőtöket sem, meg már úgyis megszoktátok, akkor szerintem oké.
2013. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!