Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családotok előtt szoktatok...

A családotok előtt szoktatok meztelenkedni? (Barátom és huga miatt)

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert szerintem nem normális ami a barátoméknál megy. Multkor csináltatott a huga tattoot, egyet a csuklójára egyet a puncijára és senkinek nem mutatta meg őket csak nekem és a lelkemre kötötte, hogy titok. A barátomnak elmondtam, nem hitte el, aztán a kezén észrevette 2 hétre rá. Most meg írja a barátom MSN-en, hogy fürdött és a huga bement átöltözni, és mikor végzett megkérdezte a huga, hogy "most tényleg levettem előtted a bugyim?" erre mondja a barátom, hogy "ja, mer?" a huga: " Áh mind1" és röhög, erre megmutatta a punciján a tattoot a tesójának (szeméremdombja alján). Na már most 1, szerintem az se normális,hogy fürdik a fiú és bemegy a lánytesó

2, átöltözik előtte, leveszi a bugyiját,melltartóját

3, meg még meg is mutatja a tesójának a punciján lévő tattoot...

Félreértés ne essék: nem vagyok féltékeny, csak szerintem aberrált egy dolog, ezt elmondtam a barátomnak is és csak ennyit mondott, hogy "hát ő jött be hozzám..." :S

A barátom 19, a huga 16.


2010. jún. 19. 16:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Hát a hugába annyi ész meg erkölcs szorult mint a szarba a C Vitamin!
2010. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
családi szex videó készülhet!:D
2010. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%
Hat szerintem ez nem normalis,megiscsak fiu.A noveremmel egymas elott,csak felso nelkul maszkaltunk,de mindketten lanyok vagyunk.
2010. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
jajj már 2...:S
2010. jún. 19. 17:04
 5/27 A kérdező kommentje:
Nővéremmel mi is így avgyunk, de sose jutna eszembe bemenni a fürdőbe mikor bátyám fürdik, és sose mutogatnám neki a puncim,még ha ott van a tattoom.
2010. jún. 19. 17:05
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk soha nem volt szokás. Nem megyünk be, ha valaki fürdik, wc-n ül, átöltözik. Tiszteletben tartjuk egymás intim zónáját. Soha nem mutogattam magam sem az öcsémnek, sem a bátyámnak, sem apámnak, de még anyukámnak sem.

Lehet, hogy csak mi vagyunk szégyenlősebbek...

2010. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
jézusom:D én már akkor leakadtam volna ha nekem mutatja meg a punciján :O
2010. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%
Sunáznám a barátod húgát:)
2010. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
Az még gázabb, hogy a tesónja barátnőjének mutogatja a punciját...
2010. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
fogadjunk fél város látta már azóta;)
2010. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!