Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családotok előtt szoktatok...

A családotok előtt szoktatok meztelenkedni? (Barátom és huga miatt)

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert szerintem nem normális ami a barátoméknál megy. Multkor csináltatott a huga tattoot, egyet a csuklójára egyet a puncijára és senkinek nem mutatta meg őket csak nekem és a lelkemre kötötte, hogy titok. A barátomnak elmondtam, nem hitte el, aztán a kezén észrevette 2 hétre rá. Most meg írja a barátom MSN-en, hogy fürdött és a huga bement átöltözni, és mikor végzett megkérdezte a huga, hogy "most tényleg levettem előtted a bugyim?" erre mondja a barátom, hogy "ja, mer?" a huga: " Áh mind1" és röhög, erre megmutatta a punciján a tattoot a tesójának (szeméremdombja alján). Na már most 1, szerintem az se normális,hogy fürdik a fiú és bemegy a lánytesó

2, átöltözik előtte, leveszi a bugyiját,melltartóját

3, meg még meg is mutatja a tesójának a punciján lévő tattoot...

Félreértés ne essék: nem vagyok féltékeny, csak szerintem aberrált egy dolog, ezt elmondtam a barátomnak is és csak ennyit mondott, hogy "hát ő jött be hozzám..." :S

A barátom 19, a huga 16.


2010. jún. 19. 16:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Mikor még kicsi voltam (4 éves talán), akkor fürödtem együtt a kádban a szüleimmel, természetesen ez csak ennyi idős koromig tartott. Tesóm nincs, apuval és anyuval lakom, de pl melltartóban-bugyiban (tanga) simán mászkálok otthon, ha úgy adódik. Meg ha kell valami a fürdőből, de vki fürdik, akkor is bemegyek (zuhanyzónk van amúgy,nem átlátszó az ajtaja egyáltalán). Diret nem meztelenkedünk egymás előtt, de nem csinálunk problémát belőle.


17L

2010. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

17:20 :

Végre valaki normálisan áll hozzá ehhez:-)

2010. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
98%

Hát nekem 2 fiútesóm van, egymás előtt nem vunk szégyenlősek, szoktunk meztelenül mászkálni.

Ha lánytesóm lenne... hát nemtom, sztem akkor se lennénk, a tesójára nem úgy néz az ember mint egy csajra. Sztem nem olyan vészes h megmutat neki egy tetkót, még ha intim helyen is van.

17/F

2010. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Tesómmal mi soha nem voltunk szégyenlősek egymás előtt,simán bemegyünk a másikhoz mikor fürdik,náluk a fürdőben lehet csak cigizni,és mikor fürdök simán be szokott jönni elszívni egy cigit,és közben dumálunk,és én is hozzá,de soha nem bámuljuk úgy egymást,nálunk ez teljesen természetes,hogy nem vagyunk szégyenlősek,mert mit szégyelljek a tesóm előtt...Nem vagyunk perverzek,szerintem ebben nincs semmi kivetnivaló. Anyukámmal szintén így vagyunk,ő is lazán mászkál itthon meztelenül fürdés után,és én is.
2010. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
17:34 vagyok 20/l a tesóm pedig 28/f
2010. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
elírtam az előbb, 17:37
2010. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éves koromig a bátyámmal éltem, soha nem csináltam belőle problémát, én fürdőbe sosem vittem ruhát magammal, amikro végeztem, törölközőbe átmentem a közös szobánkba, és ott átöltöztem. Szerintem felesleges túlbonyolítani. Millió olyan helyzet akad, amikor felesleges családon belül szégyellősködni.
2010. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
21%
Döbbenet már maga az a tény is, hogy ilyen helyre miket tetet magára. Én ezt elitélem, és a viselkedését is.
2010. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Más az egész olyan családban, ahol pici kortól természetes dolog, hogy a családtagok megláthatják egymást pucéran. Megint más, ha ahogy a kérdező soraiból kiveszem, nem ez a megszokott. Ha a húg megjegyezte, hogy most tényleg levette a bugyiját a bátyja előtt, akkor ott nem ez a mindennapos dolog. Ne 16 évesen jöjjön rá, hogy nincs mit takargatni a tesója előtt, mert a bátyja.

Nálunk nem okoz gondot, hozzáteszem két lányom van, ha látjuk a másikat ruhátlanul. De direktben nem pucérkodunk. Előfordul, hogy az egyikünk fürdik, és elfogyott a tusfürdő, vagy épp kellene egy zsebkendő. Akkor valaki bemegy a fürdőbe, beviszi ami kell. De nem megyünk be ok nélkül. A 20 és 28 éves testvérpárnál annyiban is más a helyzet, hogy nem 16 és 19 évesek. Sokkal érettebbek, és közöttük gondolom kisgyerek koruk óta ilyen a kapcsolat.

Elég furcsának tartom így a kishugi viselkedését.

2010. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
43%
tetkó a ...-jára, és még mutogatja a testvérének boldogan, miközben az fürdik.....szerintem ez a lány a későbbi munkaeszközét jelölte meg ezzel a tetkóval :D
2010. jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!