Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családotok előtt szoktatok...

A családotok előtt szoktatok meztelenkedni? (Barátom és huga miatt)

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert szerintem nem normális ami a barátoméknál megy. Multkor csináltatott a huga tattoot, egyet a csuklójára egyet a puncijára és senkinek nem mutatta meg őket csak nekem és a lelkemre kötötte, hogy titok. A barátomnak elmondtam, nem hitte el, aztán a kezén észrevette 2 hétre rá. Most meg írja a barátom MSN-en, hogy fürdött és a huga bement átöltözni, és mikor végzett megkérdezte a huga, hogy "most tényleg levettem előtted a bugyim?" erre mondja a barátom, hogy "ja, mer?" a huga: " Áh mind1" és röhög, erre megmutatta a punciján a tattoot a tesójának (szeméremdombja alján). Na már most 1, szerintem az se normális,hogy fürdik a fiú és bemegy a lánytesó

2, átöltözik előtte, leveszi a bugyiját,melltartóját

3, meg még meg is mutatja a tesójának a punciján lévő tattoot...

Félreértés ne essék: nem vagyok féltékeny, csak szerintem aberrált egy dolog, ezt elmondtam a barátomnak is és csak ennyit mondott, hogy "hát ő jött be hozzám..." :S

A barátom 19, a huga 16.


2010. jún. 19. 16:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Off: a barátod húgát nem Fruzsinak hívják véletlenül? :D

On: amúgy szerintem nem gáz, ha meglátja meztelenül, mi is úgy vagyunk, mint az egyik előttem lévő válaszoló. Direkt nem meztelenkedünk egymás előtt, de ha mégis előfordul nem csinálunk belőle problémát.

Inkább az a gáz, hogy a csaj 16 évesen ilyen helyre csináltat tetkót...mi lesz belőle később...pff...

2010. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Nem Fruzsi a neve:D

Akkor ez csak szerintem nem normális dolog? :S Még talán 10 éves korig elmegy, de könyörgöm, lassan felnőtt emberek, meg nem hiszem el,hogy máshol nem tudott volna átöltözni, pont előtte kellett a fürdőbe... + ráadás a lenti fürdőbe is mehetett volna...

2010. jún. 19. 20:29
 23/27 anonim ***** válasza:
érdekes:,D
2010. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Neked fura, másnak természetes. Nekem pl fura volt, amikor barátnőm fürdött és közben bement hozzá az édesapja valamiért, még pár szót is beszéltek benn. Aztán amikor rákérdeztem, még ő nézett nagy kerek szemekkel, hogy miért, ti nem szoktatok bemenni egymáshoz? Há' mondom nem:D Ők ezt szokták meg, Te pedig mást. Ne csinálj belőle problémát:)
2010. jún. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Öcsém 18,én 23. Simán átveszem előtte a melltartómat,mászkálok tangában pl,ha úgy adódik,hogy nálunk van. Anyuékkal sem csináltunk soha ügyet belőle.Nem hiszem,hogy ez perverz lenne.

Ha majd saját gyerekeim lesznek,őket is így fogom nevelni szerintem.

2010. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én csak anyukámmal meg a nővéremmel élek együtt. Mi nem csinálunk problémát a meztelenkedésből. Van ugy h anyu fürdik és tesómmal mi is bent vagyunk,mert mondjuk vmit megbeszélünk közösen.

Ha fiú tesóm lenne elötte tuti nem mutogatnám magam,ha nem muszáj,meg még apám elött se. Igaz amikor még el szokott vinni láthatásra,akkor volt ugyh bejött a fürdőbe.Kb: 10 éves koromig. uttána mikor mentem hozzá,és elkezdett nőni a cicim,már nem jött be.

Nekem az természetes h mi lányok otthon nem szégyellősködünk

20/L

2010. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én 20/L vagyok, bátyám 23. Nálunk a családban soha nem volt tabu a másik teste, persze nem mutogattuk direkt egymásnak, de pl. én a mai napig bemegyek anyuhoz néha, ha valami fontosat akarok mondani és épp a kádban ül, de ha mondjuk a bátyámhoz nyitok be (véletlenül, vagy mert a fürdőben hagytam valami fontos dolgot és nem tudtam hogy már levetkőzött), abból sincs semmi probléma, még ha látom is az izékéjét, semmi olyan hatást nem vált ki belőlem, hiszen ő a testvérem!


Szerintem is neveltetés kérdése ez, mi addig együtt fürödtünk kiskorunkban a tesómmal amíg befértünk a kádba, meg utána sem volt ciki, ha láttuk egymást, de nekem pl. soha eszembe sem jutott, hogy direkt a kukiját bámuljam.

2010. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!