Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarnak tőlem a nők ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarnak tőlem a nők ha kapcsolatot nem?

Figyelt kérdés

Sose tudok kifogni egy olyan lányt se aki tényleg szeretne/szerelmes lenne belém.. pedig van h ők nyomulnak, ha nem keresem őket, ők keresnek, mindig várják h beszélgessek velük, tök jól érzik magukat velem, stb..

Sokat törődök velük, és ezt érzik is, várják, ha csak 1 napot is kihagyok, jönnek h mi van velem, de mégse akarnak komolyabban semmit :S

Mi lehet velem a gond?


2013. okt. 29. 23:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én láttam már olyan pasit, aki nagyon jóképű volt és sorban álltak nála a nők, de ha valamelyik elment hozzá (akár a hálószobájába), akkor képes volt (a srác) egész éjjel, megállás nélkül magáról mesélni. Szegény csak direkt azért ment át a pasihoz, hogy végre legyen szex, de az a srác is csak várt valamire. Mármint, hogy jöjjön benne "az" az érzés, de nem jött, mert ez egy elmeháborodott volt.

1., tisztázd magadban, hogy akarsz-e valamit a nőktől?

és azt, hogy mi hoz lázba? (Lehet, hogy egy pasi?)

2., tisztázd velük, hogy mit akarsz tőlük? ha semmit, csak haverkodni, akkor ne csodálkozz, ha szűz nők vesznek körül, akik szintén csak beszélgető partnert keresnek

3., lehet, hogy olyan srác vagy, aki soha nem lesz tüzes temperamentumú (próbálj meg kiemelkedni valamiben. Tanulj: orvosnak vagy valami olyannak, ami mellett kész haszon, ha nincs nőd / családod)!

4., Tarts be egy szabályt: csupán 20%-ban beszélj Te, 80%-ban hagyd a nőt beszélni!

5., Lehetsz önzetlen is: ha az a szegény lány, annyira akarja: elégítsd ki! Ehhez le sem kell venned a nadrágodat sem. (Nem kell, hogy Te kívánd őt, elég, ha ő jól érzi magát.) Ez önkéntes munka felsőfokon. és utána hidd el: mindegyik csak Veled akar majd maradni örökre. (Mármint, ha ügyes vagy.)

2013. nov. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyutt erzek. :/ ugyan ez a helyzet itt is (csak en lany vagyok) pocsek dolog ez. Ha egyszer ra josz miert van ird majd meg :) egyebkent hany eves vagy?
2013. nov. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Emmácska:


Lehet h velem is ez a helyzet, nem rosszak a meglátásaid :)


1. Simán lehet h igaz.

2. Ez is így van, de minek akarjak bármit is egy vadidegentől? Nem értem miért kell rögtön 2 perc után kijelenteni h én bizony ezt meg ezt akarom majd tőled a későbbiekben..


Egyébként próbáltam a haverkodást is, az azért nem lett jó mert ő teljesen úgy állt hozzá és később se akart többet amikor én már beleszerettem. A kapcsolatot akarom majd verzió pedig rögtön befuccsolt mert olyan erőszakosan nyomult utánna az illető h elment a kedvem az egésztől. (Mért nem csókolom már meg, miért nem szeretem még, stb.. kérdések.)


3. Inkább romantikus alkat vagyok, de csak azzal akit már szeretek és ez nem 5 perc alatt alakul ki és nem is 2 hét alatt.. lehet 2 hónap is.


4. Tudni kell rólam h napokat végig tudok beszélni, emiatt még sose volt rám panasz, elég jó sztorikat szoktam mesélni, soha senki nem mondta még h unatkozott volna. Azért hagyom őket is szóhoz jutni, ez általában kimerül egy nevetésben vagy esetleg ő is elmesél egy történetet.

De azért kipróbáltam h mi lenne ha nem nagyon szólalnék meg (nehezen ment :D), a következők történtek:

- Hatalmas csönd.

- Lány: " Mesélj vmit"


5. Lusta vagyok, a szexet ne nálam keressék :D



12- es válaszoló:


Köszi :) Nemhiszem h rá jövök, bár a lelkem mélyén biztos vagyok benne h miért csak nem merem még magamnak se bevallani, mindenesetre ezt dobta az élet , így hát elfogadom :D

2013. nov. 2. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!