Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarnak tőlem a nők ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarnak tőlem a nők ha kapcsolatot nem?

Figyelt kérdés

Sose tudok kifogni egy olyan lányt se aki tényleg szeretne/szerelmes lenne belém.. pedig van h ők nyomulnak, ha nem keresem őket, ők keresnek, mindig várják h beszélgessek velük, tök jól érzik magukat velem, stb..

Sokat törődök velük, és ezt érzik is, várják, ha csak 1 napot is kihagyok, jönnek h mi van velem, de mégse akarnak komolyabban semmit :S

Mi lehet velem a gond?


2013. okt. 29. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lábtörlő
2013. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Havernak néznek.
2013. okt. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szexelsz velük?
2013. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1-2 tömören leírta.


Ha ennyire keresnek (ismeretlenül is), akkor valószínűleg a külsőddel nincs baj, csak belsőre nem találnak alkalmasnak téged kapcsolatra.


Ahogy mondtam, az első két válaszoló röviden elmondta miért.


Sokat törődsz velük. Hiba!


Tanulj és sajátíts el férfias tulajdonságokat és gondolkodásmódot. Nézd meg mit csinálnak máshogy és mit csinálnak jól azok, akik veled ellentétben puncikban fürdenek. Nézd meg mit csinálnak és tanuld el tőlük.

2013. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én ilyen vagyok, és ezen nem fogok változtatni, csak hihetetlen h senkinek nem kellek így..

V is van akinek igen, csak velük meg én nem érzem jól magam, úgymeg megint semmi értelme. :/

2013. okt. 30. 10:51
 6/13 anonim ***** válasza:

Jó, akkor ne változtass magadon. Legalább a többi fiúnak annál kevesebb vetélytársa lesz. Nekik annál több nő jut majd.


Gimnazista koromban jó nagy papucs voltam, de szerencsére sikerült megváltoznom. Vittem egy lány táskáját is, beszélgettem, kedveskedtem velük, meghallgattam őket. Udvarias, nyámnyila, stb. Megsúgom, egy darab pina nem jött össze így.


Részben külső hatások által (legjobb barát tanácsa, legjobb barát apjának tanácsa, nagypapai tanács; csajozós oldalak felfedezése a neten) viszont sikerült megváltoznom. Már pár hét, egy-két hónap után látható volt a változás, de gyökerestül is sikerült teljesen más emberré válnom szűk 1 év alatt.


Pont az a lényeg hogy rájöjj, változtatnod kell magadon mert ez így nem állapot.

Biztos jó dolog azt gondolni hogy nem veled van a baj, hanem a világgal, de attól hogy ezt gondolod még nem lesz több nőd (én is ebbe a hibába estem, hogy ezt gondoltam.)


Szóval változtasd meg a gondolkodásmódod alapjaiban, ha elégedetlen vagy a mostani helyzettel. Ha elégedett vagy (azzal hogy egy nő sem akar kapcsolatot tőled), akkor maradj olyan amilyen vagy.

2013. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ilyen értelemben nem vagyok kedveskedő meg rendes, szerintem pont az optimális. Kedves pedig csak azzal vagyok aki viszonozza is, többieket totál lesz.rom..

De ezek a lányok totál kedvesek velem, meg szeretnek is velem lenni, nagyjából mindig jönnek velem ha hívom őket, de ezen kívül nem lehet velük tovább lépni...


Jó azt nem mondom h nem kell türelem hozzám, semmit se szeretek elkapkodni, de nem értem minek kellene lesmárolnom az első talin v szexelni velük pár hét után...

Mert ilyenből akadt jópár, de nekem olyan kell akit először meg lehet szeretni és utánna jövünk össze, nem pedig fordítva.

De sajnos nekik meg nem kellek, később sem akarnak semmit amikor már én igen :/

2013. okt. 30. 12:31
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor megint csak, de szűkebb értelemben beszélve ezzel sem mondok sok újat: A nőket még az első randin meg kell csókolni. Gondolj bele, annyi a jelentkező a helyedre, hogy ha nem jutsz közel hozzá minél hamarabb, akkor kb. el is felejt téged, mert jön valaki más, egy jobb.


Az első randin megcsókolni. Ez nem egy hatalmas kritérium, próbáld ki te is.


Ne sajnálkozz hogy mi a baj most veled, hanem ha látod mi az, akkor változtass rajta hogy sikeres legyél, ne pedig keseregj és csinálj úgy mintha tehetetlen lennél (miközben nem vagy az, csak radikális változtatásokra szorulsz).

2013. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De minek csókoljam meg akkor ha még totál nem érzek iránta semmit? Nincs értelme, én am se vagyok ilyen érzelgős tipus h jól esne egy csók, az már csak azzal esik jól akit szeretek :)
2013. okt. 30. 16:17
 10/13 A kérdező kommentje:

Am meg én azt szeretném ha nem tovább lépne a következő jelentkezővel hanem kitartó lenne mellettem és várná h mikor lépek.. h hozzon ő is kis áldozatot..


Az általad leírt megoldásokból nem nagyon alakul ki hosszú tartós szerelem sajnos :/

2013. okt. 30. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!