Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, bosszút álljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, bosszút álljak, ha igen, hogyan, ha nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem és kicsit összemelegedtünk(semmi komoly sajna,még kézfogás sem),majd ismerősöm észrevette,hogy tetszik nekem,majd rástartolt(direkt azért hogy velem kicsszen) és azt vettem észre hogy a lánynak bejön.Még nem volt barátnőm és ezzel a lánnyal álmodok is,teljesen oda vagyok érte,de mióta csapja neki a szelet ez a nemiszervkalap nem nagyon figyel rám.Teljesen el vagyok keseredve...

2013. okt. 16. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A bosszú nem old meg semmit ! Annyi nő van ezen a földön találsz magadnak másikat .
2013. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*Földön
2013. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy nagyon érdekelted volna a csajt, ha ilyen könnyen továbbállt. Szerintem ne sokat agyalj rajta, de azért próbálkozhatsz, hátha...

A bosszú részt pedig döntsd el magadnak, viszont ha megteszed, akkor azt úgy, hogy semmiképp se járasd le magad a csaj előtt, mivel akkor végképp elvágod nála azt a maradék esélyedet is.

2013. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van,ma beláttam,hogy semmi esélyem,azt a gyereket attól még utálni fogom,de vagy keresek valaki mást az évfolyamon,vagy hagyom az egészet a sorsra.
2013. okt. 17. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!