Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány elég csúnyán átvert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány elég csúnyán átvert, most pedig írogat hogy bejövök neki, hogy rázzam le az a k@rv@t? Esetleg álljak bosszút.

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel majd' 2 és fél év után, mert sajnos elköltözött amerikába és nem tudtuk volna fojtatni... a szülinapom előtt nem sokkal. Egy lány rám írt, beszélgettünk jófej volt, ovi óta ismertük egymást felajánlotta hogy találkozzunk, elmentem ott volt pár barátja, kb 5-8-an, a felét csak látásból ismertem... rosszul esett, de nem mutattam ki. Ezeket után egy héttel elkezd bocsánatot kérni hogy találkozzunk... egyértelmű hogy megint átakar baxni, elég szomorú hogy ennyire hülyének néz. Életben is keres... nem csak facen.

Hogyan rázzam le, vagy álljak bosszút. Nem érdekel. Azzal hogy egy nappal a szülinapom ilyet tett... még akkor sem ha megbánta. Egy k.u.rva.

Ő 16, én most lettem 17



2013. aug. 19. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

EZT NEM HISZEM EL XD

Ha ez komoly akkor nagy arc vagy XD

2013. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mi a bajod?
2013. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ebben hol a hiba?
2013. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek az a baja, hogy bezárták a Lipótot, ahol már nem hallgatják meg a piti hisztériáit. -.-
2013. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajod? Nem ígért semmit tehát nem vert át.
2013. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
majd az élet megbünteti
2013. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha kinézetre tetszik, én kihasználnám a helyedben :D Jól megdönteném, mert ha tényleg tetszel neki, bizonyítani akar, simán össze lehet hozni. Utána meg elküldeném a fenébe...

Aztán megtanulná, hogy ne játsszon más érzéseivel...

2013. aug. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!