Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtörtént a legrosszabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént a legrosszabb, beleszerettem az egyik legjobb lány barátomba, és osztálytársam is, mit csináljak?

Figyelt kérdés
14/f

2013. okt. 16. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Barátságból a lányoknál millió esetből egyszer lesz szerelem.
2013. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiú-lány barátság nincs. Eddig is kedvelted, de most már nőttek az igényeid és szeretetnek hívod.
2013. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen ismerős... :) én is beleszerettem az osztálytársamba, a legjobb barátomba. Jesszus de ismerős :) csak nagyon féltem a barátságot :/ egszer közeledtem már de akkor nem történt semmi... :(

Mindenesetre próbáld enyhén tudaára adni :)

14L

2013. okt. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagyis 15 leszek (novemberb végén) , viszont a lány 16 éves :/
2013. okt. 16. 18:11
 5/7 A kérdező kommentje:
És a lány nem bukott, hanem betegség miatt hiányzott sokat!
2013. okt. 16. 18:11
 6/7 clara trilla válasza:
Ha nem tudod, mit csinálj, mindenkinek az a legjobb, ha nem csinálsz semmit. Idővel úgyis kiderül, érdemes-e valóban az érzéseidet rászánni, s ha ő is érez irántad hasonlót, nincs az a hatalom, ami megakadályozhatja kettőtök boldogságát.
2016. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
próbálj apró jeleket adni, és nézd meg, hogyan reagál (de ne túl aprót, és ne is túl nagy jelet, mert vagy nem érti meg, vagy visszautasít..) sok sikert! ❤️
2020. okt. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!