Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti szeretitek azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanya9906 kérdése:

Lányok ti szeretitek azokat a fiúkat akik kicsit érzelgősek és udvariasak előzékenyek és velletek fogalkoznak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Igen, meg azokat is, akik tudnak helyesen írni.
2013. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen
2013. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de legyen benne határozottság is, tudjon férfi lenni, de kifejezetten örülök, ha a személyem hatására egy fiú megnyílik nekem, és megmutatja az érzékeny oldalát is. :)
2013. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Istenem, hagyjuk már el ezt a nyelvzseni-álcát! Mielőtt divatba jött volna az úton-útfélen való okoskodás, én voltam, aki folyton kijavította a környezetét, de mikor mindenki más rákezdett, rádöbbentem, mennyire idegesítő, és el is ment tőle a kedvem egy életre.

Egyébként igen, mindaddig szeretem, míg a saját méltóságát és magánszféráját sem vágja sutba, illetve az sem hátrány, ha konfliktushelyzetben képes annyira objektív maradni, hogy ne kezdjen el alaptalan baromságokkal vagdalkozni, személyeskedni az indulattól túlhajtva (volt ehhez köthető negatív tapasztalatom, noha nem párkapcsolati jellegű). Nekem kifejezetten eseteim, akikre rámondhatom az "aranyos" jelzőt.

2013. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Interneten nagyon szeretik, ja ja.

A valóságban meg az első pénzes, sportkocsis türhő bunkóállattal elmennek...

2013. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"elmennek" ergo te srác vagy, grat, h magadra vetted a "Lányok" felszólítással kezdődő kérdést

off vége

kérdező, szerintem ez egyéntől függ...

én pl szeretem, ha egy srác udvarias és előzékeny velem, bár nélkülük is jól megvagyok, amíg nem kifejezetten udvariatlan... inkább haverkodó stílusban szeretek beszélgetni, hogy véletlenül se érezze úgy, bármit is bizonyítania vagy tettetnie kell

az érzelgősségtől pedig kiborulok, lévén én sem vagyok az a nyálas típus

2013. okt. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!