Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom anyja kikezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom anyja kikezdett velem, hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Mikor megismertem a barátom anyukáját először nem is voltam biztos benne, hogy az anyja-e ő, olyan fiatalosan öltözött, laza stílusa volt(nagyon furcsa érzés volt).

De később is ilyen laza maradt éppen, hogy nem csapott át semmi gyanúsba. Később küldött sms-t semmi para, csak örül, hogy megismert. Oké. Válaszoltam, hogy én is, erre visszaküldi, hogy jó mert már most hiányzom. Ilyen felnőtt nőhöz egyáltalán nem illő stílusban.

Én még udvariasságból válaszoltam, és azzal nyugtattam magam, hogy biztos csak félreértem vagy valami. De utána folyton üzenget, pedig nem nagyon válaszolok, és ilyen tök kellemetlen, nyomulós stílusban.

Mondjam el barátomnak, hogy a 49 éves anyja ezt csinálja vagy próbáljak meg nem törődni ezzel?

23/F


2013. okt. 8. 09:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha csinos az anyja, akkor ki ne hagyd ... csodakban lehet reszed egy klimaxos notol.
2013. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szívesen átpasszolom. Nem puhap*cs vagyok, csak még nem járok ott, hogy annyira ki legyek éhezve, hogy 49 éves férjes nőket döngessek. Akármikor találok magamnak 30 évvel fiatalabb normális lányokat köszi.
2013. okt. 8. 10:05
 13/14 anonim ***** válasza:
Adj meg valami elérhetőségét, én szívesen megrakom, és így leszáll rólad!
2013. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon elfajulna a helyzet, finoman (négyszemközt) állítsd le, de semmiképpen se hozd nyilvánosságra a dolgot.
2013. okt. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!