Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom anyja kikezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom anyja kikezdett velem, hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Mikor megismertem a barátom anyukáját először nem is voltam biztos benne, hogy az anyja-e ő, olyan fiatalosan öltözött, laza stílusa volt(nagyon furcsa érzés volt).

De később is ilyen laza maradt éppen, hogy nem csapott át semmi gyanúsba. Később küldött sms-t semmi para, csak örül, hogy megismert. Oké. Válaszoltam, hogy én is, erre visszaküldi, hogy jó mert már most hiányzom. Ilyen felnőtt nőhöz egyáltalán nem illő stílusban.

Én még udvariasságból válaszoltam, és azzal nyugtattam magam, hogy biztos csak félreértem vagy valami. De utána folyton üzenget, pedig nem nagyon válaszolok, és ilyen tök kellemetlen, nyomulós stílusban.

Mondjam el barátomnak, hogy a 49 éves anyja ezt csinálja vagy próbáljak meg nem törődni ezzel?

23/F


2013. okt. 8. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csúnya?
2013. okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szard le, ha tovább zaklat, akkor állítsd le, szólj a barátodnak.

Vagy csak dugd meg.

2013. okt. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én biztos nem bírnám magamban tartani, így elmondanám neki.

Nem reagálnék a továbbiakban semmire ami ír, és kerülném a barátomék házát is.

2013. okt. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem csúny, sőt! :D

De boldog családban él, nem értem mire fel a tinikhez illő "hülyüléss"

2013. okt. 8. 09:58
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
49 évesen szép? nem 39?
2013. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem reagalsz, a te dontesed. Talan ertheto is. Majd lenyugszik a noci (bar ha csinos, akkor miert ne kostolhatnad meg?) ... akarhogy is, de a baratodnak en nem kotnem az orrara (szegeny nem tehet arrol, hogy kicsit vermes az anyja) ... de valojaban nem tartozik ra.


Intezd felnottesen: Ha keres a mutter, beszelj a novel es kerd meg, hogy hagyjon beken. Max ne menj fel tobbet hozzajuk.


De miert is hagynad ki? (nem jol foz?) :)

2013. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Elmondanám a barátomnak, mielőtt valamit rajtakap és félreérti.
2013. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 menta34 ***** válasza:
93%
Küld hozzám ha te puhapöts vagy :)
2013. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
a boldog család nem biztos hogy annyira boldog
2013. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Dugd meg én a helyedben bulán szúrnám csak a hecc kedvéért. :D
2013. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!