Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gázul öltözik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gázul öltözik a barátom vagy csak a barátai reagálják túl?

Figyelt kérdés
18 éves és nem annyira vékony alkat, de nem is mackós szóval így a kettő között meg van egy kis hasa de ez engem nem zavar, szerintem aranyos, meg hát elég alacsony is. Néhányszor rövid terepmintás melegítőt(pamut) meg fehér atlétát vesz fel és emiatt állandóan beszólogatnak neki a haverjai, sőt még nekem is sokszor szóvá teszik, hogy milyen gázul tud felöltözni. Én 17 éves vagyok de nem látok benne semmi kivetnivalót, csak azért rosszul esik... Szerintetek is gáz lenne? Nem akarom hogy égesse magát a barátom, de én akkor sem látok ebben semmi gázat.
2013. jún. 20. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"én akkor sem látok ebben semmi gázat."


Egyéb kérdés?

2013. jún. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem tudom, csak kiváncsi vagyok mások véleményére:D

nyilván az a fontos, hogy én és Ő jól érezzük magunkat, csak nekem van egy olyan rossz tulajdonságom sajnos, hogy könnyen befolyásolható vagyok és könnyen elbizonytalanítanak.

2013. jún. 20. 00:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha szerinted nem gáz, akkor ne foglalkozz velük. Kit érdekel mit mondanak.


Amúgy szerintem sem gáz. Mivel a terepminta amúgy is divat mostanság. Egy fehér atlétával meg még csak elszúrni sem lehet az összeállítást.

2013. jún. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

A barátait amúgy sem szívlelem annyira, bár közös társaság. Az is közrejátszhat, hogy ők ilyen kis meleg diszkós stílusban tolják, a barátom meg inkább sportosabb, meg kényelmesebb ruhákba öltözik, de akkor is rosszul esik, hogy mindig bántani akarnak. Na mindegy, legközelebb majd beolvasok nekik. :D

2013. jún. 20. 00:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem öltözhet mindenki rózsaszínpólós buz.inak...
2013. jún. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem gáz, ha az én barátom öltözne így, nem zavarna...
2013. jún. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eltudom képzelni milyen közösségben mozoghattok, tényleg.

Kit érdekel, hogy ki mit mond?! Nehogy már ők szabják meg, hogy a barátod miben érzi magát jól addig, amíg nem úgy néz ki konkrétan mint egy csöves. Ne foglalkozzatok velük, nyilván ők naponta vásárolnak ZARA-ban, ESPRIT, Tommy Hilfiger üzletekben....

2013. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!