Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác a környékünkről, akiről észrevettem, hogy túl sokat autókázik arra és akkor, amerre én megyek. Először a véletlennek tudtam be, de utána egyértelműen bebizonyosodott, hogy ez szándékos a részéről. Helyes fiú, de én férjezett vagyok egy kicsi gyerekkel, szóval kezd kellemetlenné válni a szituáció, főleg az lenne a nagy baj, ha valaki ezt észrevenné. Tudtommal neki is van menyasszonya, ennek ellenére megy ez a játék részéről már 8 hónapja! Nem mondom, hogy nem esik jól az érdeklődése, de fogalmam sincs, hogy ezzel mit akar elérni, mire számít. Van közös ismerősünk sok, tehát tudhat rólam mindent, ráadásul egy gyerek elég egyértelmű jel arra, hogy nem vagyok független.

Beszéljek vele, hogy észrevettem mi a helyzet, vagy hagyjam a francba, majd leáll vele? Nem tudok nem tudomást venni róla.


2012. nov. 23. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Had autózzon már arra, amerre neki jólesik. Szabad országban élünk. A levegőt csak nem szívja el előled.
2012. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Látom, fölfogtad a lényeget...
2012. nov. 23. 12:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Miből lett ennyire egyértelmű, hogy rád utazik, és nem csak arra visz az útja?
2012. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Abból, hogy voltak helyzetek, amikor pl. eltakart egy fa pont akkor, amikor mellém ért, de ő kicsit távolabb megfordult és visszajött olyan lassan, hogy tuti láthasson, amikor újra mellém ér.
2012. nov. 23. 12:23
 5/9 anonim ***** válasza:

De, fölfogtam a lényeget. Ha jól értem, hozzád se szólt, nem hogy hozzádért, csak egyszerűen látni akar, ha tényleg igazad van.

Jön a logikus kérdés: na és?

2012. nov. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nos, ha én valakit látni akarok, azzal rendszerint célom van,nyilván hogy valamikor továbblépjek egy következő szintre. De esetünkben nincs következő szint, amit meg lehetne lépni. Ezért zavar.
2012. nov. 23. 12:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Zavar, hogy nincs következő szint? Ebből az következne, hogy neked kellene válni, így próbléma megoldva.


Egyébként meg teljes egészében az ő gondja. (ha úgy értem, ahogy remélhetőleg Te is értetted)

2012. nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 14:52, nem tudom, hogy direkt csinálod, vagy tényleg ennyire nem érted a lényeget, de utóbbi esetére megfejtem neked: zavarja a kérdezőt, hogy kvázi a zaklatás határán kukkolja egy fickó annak ellenére, hogy a csávónak tudnia kell, hogy férjezett anyukáról van szó. Mindez valószínűleg ijesztően és frusztrálóan hathat, hiszen az ilyen viselkedés nem ártatlan közeledésre utal, és így a kérdező biztonságérzetét piszkálja a dolog.


Mindazonáltal számomra még mindig nem 100% egyértelmű, hogy arról lenne szó, amire gondolsz, még mindig lehetett véletlen is. Említetted, hogy közös ismerősötök is van, én a helyedben náluk puhatolóznék, hogy milyen is ez a fazon, milyennek ismerik. Ha ezen a kukkoláson nem merészkedik túl, akkor én nem feltétlen beszélnék vele, ellenben lehet, tennék egy célzást, ha más körülmények között futnék össze vele (mondjuk boltban, vagy hasonló).

2012. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nos, remélem, hogy csak én fújom föl a dolgot, de azt hiszem, mivel ennyi ideje tart, ez már biztosan nem véletlen, na meg egy nő egyébként is észreveszi, ha valaki nagyon úgy néz rá... és ő nagyon úgy néz...
2012. nov. 23. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!