Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Homoszexuálisok! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuálisok! Hogyan tekintetek egy nőre?

Figyelt kérdés
Mármint semleges vagy inkább taszító? A kérdést nem provokációnak, diszkriminációnak szánom, semmi rosszindulat nincs bennem. Egyszerűen csak kamaszként rendkívül kíváncsi vagyok.

2013. szept. 27. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem diszkriminációnak szánod, de a homoszexuális nőkről csak úgy, cakk-pakk elfeledkezel benne...


Egyébként a homoszexuális férfiak nyilván úgy néznek a nőkre, ahogy te a férfiakra. Semmi vonzalom, némi undorral társulva, ha mondjuk valaki mutogatni kezdené magát.

2013. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Egyik meleg barátom undorodik a női nemiszerv látványától,kifejezetten hányingere van tőle. A másiknak szimplán nem jö be,teljesen hidegen hagyja.

Én bi vagyok,de a fiúk jobban bejönnek,a női nemhez való viszonyulásom pedig... Kevés az olyan lány amelyiktől beindulok.

10 fiúból 8-ra beindul a fantáziám,míg 10 nőből kb. 2-re ha megmozdul valami az alsómban.

2013. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint anyámra. Tisztelem őket és ennyi.
2013. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Ketteske! Te nagyon válogatós lehetsz akkor a nők terén. :D Ha gondolod, írj!


25/F

2013. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
meleg vagyok, egy női nemi szerv nem hoz lázba. de értékelni tudom azt, ha egy csaj jól néz ki, semmi "undort" vagy hasonlót soha nem éreztem.
2013. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért undorodnék egy nőtől? Annyi az egész hogy nem izgat fel a látványuk, sosem éreztem undort egy nő iránt. Ez is az egyik meleg sztereotípia :)
2013. szept. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg úgy tekintek rá, ahogy te egy férfira. Nem undorodom egyik nőtől sem, én nem tartom gusztustalannak a női nemi szervet, csupán nem hoz izgalomba (nem áll fel a répa), ennyi az egész.
2013. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én melegként úgy tekintek a nőkre, mint valami műalkotásra...azaz ami az alakjukat illeti...de a nemi szerveiktől szó szerint kiráz a hideg, nővel még nem is smaciztam, mert nem volt rá alkalom, de azért a kíváncsiság jegyében kipróbálnám :P
2013. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben tisztelem a nőket:) nagyon sok mindenf el kell viselnijuk es a nők sokkal erosebbek mint a legtobb pasi. Ha látok egy gyönyörű lányt akkor azért el tudon dönteni hogy honzó e:3 de nem gondolkozok olyanokon hogx mien lenne meztelenul vagy ilyesmi..a női nemiszervtől semmi bajom sincsen:) nem izgulok fel rá de nem hányom el magam:"D ha van olyan lány aki alkalmas arra hogy egy meleg pasival megprobáljon valamit összehozni szexuálisan akkor még ki is próbálnám vele a szexet:) és most mondhatjátok hogy biszex vagyok de ez nem így van:) teljes mértékben csak kizárólag a fiukat szeretem..
2014. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!