Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és nők, ha azt mondjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők, ha azt mondjátok egy férfire, hogy aranyos, akkor már nem tekintetek rá férfiként és nem is akartok tőle semmit?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha én azt mondom, hogy aranyos, akkor azt jelenti, hogy valamivel megfogott, megmozgatott bennem valamit ....

Nem kell feltétlenül mindjárt arra gondolni, hogy nem akar tőled semmit ... ;)

19/L

2012. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jelenleg egy 68 évesre mondom,hogy aranyos,és mindent akarok tőle(kivéve a bankkártyáját).
2012. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam sem jelenti ezt. Ha aranyos, akkor valami aranyos benne. :)
2012. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom vkire, hogy aranyaos, akkor az az jelenti, h aranyosnak tartom a fiút.... És még mi nők látunk bele mindenfélét a pasik szavaiba
2012. júl. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A lányoknak ez nem tűnik fel, de az aranyos szó a barátzóna szinonimája.
2012. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdekes mert én annak a csávónak is mondom, hogy olyan aranyos vagy akibe teljesen bele vagyok zúgva és nem tudnék rá barátként tekinteni, szóval nem tudom ez mióta barátzóna..:D
2012. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Azóta barátzóna, mióta a pasik netről és könyvekből próbálnak tanulni a nőkről, mert élőbe bénák hozzá.
2012. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ez abszolút nem barátzóna


az egyik miután azt mondta, hogy aranyos utána nem állt szóba velem, mert fszul viselkedtem, viszont vonzódott hozzám,


a másik, amelyik ezt mondta, meg dicsérgetett, az belém volt zúgva, az aranyos szót sűrűn használta


19f vagyok, tehát nem az a taknyos kölyök

2012. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én nem mondanám egy fiúra sem ok nélkül, hogy aranyos. illemből pláne. max ha a helyzet rákényszerít, mert valamit mondani kell, hogy nem tűnjek hülyének.
2012. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves lány/nő mondta neked. Én huszonévesen csak a kutyámra használom ezt a szót. Aranyos jelentése nálam kedves, aki egyáltalán nem vonz szexuálisan. Ha vonzana, valami férfit megillető kifejezést használnék rá. (26)
2012. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!