Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szokott olyan pasin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szokott olyan pasin megakadni a tekintetek, aki nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
ha humoros "igen ha elég ronda" jellegű megszólalásoktól kíméljetek, már régóta ismerjük egymást, tehát nem valószínű, hogy valami extrát fedez fel rajtam rendszeresen. Történt egy s más, nem részletezném. Tehát lehet més oka is, mondjuk sajnálat/szánalom féle? (alkalomhoz illő példa, nem önsajnáltatásból :D)

2013. jún. 1. 23:16
 1/5 anonim válasza:

Én szoktam nézni olyan srácokat, akik abszoltút nem érdekelnek, meg olyanokat, akiket meg akarok érteni, de 90%-ban akiket nézek, azoktól nem akarok semmit.

17/L

2013. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak olyanokon szokott megakadni, mert azokat egyből kiszúrom valamiért a sasszemeimmel. Bezzeg az igazi helyes pasikat is kiszúróm, ha nem takarják el az előbbiek.
2013. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem teljesen értem a helyzetet, tehát ezzel a csajjal már voltak köztetek dolgok, és folyton bámul? mert akkor szerintem egyértelmű, hogy akar valamit/ jelentesz neki valamit (magamból kiindulva)
2013. jún. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem folyton, csak néha.
2013. jún. 2. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy szánalomból néz, bár lehet de szerintem valószínűbb, hogy akar valamit.
2013. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!