Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Megszoktátok beszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megszoktátok beszélni a barátaitokkal/haverjaitokkal hogy melyik csak tetszik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem. Nem tartozik másra. Nőnek inkább elmondom, ha annyira adja a helyzet, de azt is csak annak aki rendes, megbízható. Senkinek nem fecsegek ilyenekről.
2013. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Néha.
2013. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában igen
2013. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azt meg szoktuk beszélni hogy ki kinek tetszik... De azt, hogy nekem ki tetszik azt nem szoktam elmondani, mert akkor vagy megprobálnak lebeszélni róla vagy ők is rámozdulnának én meg nem akarok veszekedést. Áltlaában kész tények elé állitom öket.
2013. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem. Nincsenek barátaim...
2013. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem tartozik rájuk!
2013. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát mindenképp! jó hogyha megosztjuk egymással,mert lehet hogy akivel beszélünk többet tud a csajról meg stb.

meg ti is szerettek beszélgetni hogy hú de jól néz ki az a pasi! nem?

16/f

2014. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!