Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit tennétek a követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek a következő helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy teherbe estél, a barátod pedig kijelenti, hogy vagy ő, vagy a gyerek. Ergo vagy abortuszra mész, vagy elhagy a barátod. Mit tennél egy ilyen helyzetben? Kit választanál, a gyermekedet vagy a barátodat?
2009. nov. 6. 11:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%

Megtartanám a babát!!!Soha nem bírnám elvetetni!

22/L

2009. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

nem kellene ilyen választás elé állitani,magamtol is elmennék abortuszra...ha most lennék terhes,rá tudnám beszélni hogy tartsuk meg...de nincs tervben,nem tartanám meg...22 vagyok,el tudnék látni egy gyereket,de vagyok annyira önző,hogy még nem akarok...majd 10 év mulva

(igen,ehhez jön majd olyan komment,hogy majd sirok ha meddő leszek és blabla)

2009. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

Én sem tartanám meg,és a pasast is kidobnám végleg...

Érdekes,hogy sok fiatal nem gondolkodik ,csak rögtön rá vágja,hogy megtartanám!!És utána? Majd segít a szülő?itt is sok olyan esetet olvasok,hogy kicsi gyerek van,és alig tudják nevelni mert nincs pénz...Én nem szülnék úgy,hogy később rá legyek kényszerítve az anyósom jóindulatára(itt meg sírunk,hogy milyen elviselhetetlen az élet az anyós házában,és nem tudunk a gyerekkel sehová se menni),és nem szülnék a szüleimnek sem,hisz ők is végre,hogy kirepültek a családi fészekből a gyerekei,élnének egy kicsit....

Ha nincs meg az anyagi biztonság,a saját otthon(akár egy külön albérlet amit meg engedhetek magamnak)nem vállalnék gyereket!..Előbb végig kéne gondolni,hogy hosszabb távon mivel jár,és utána tenni olyan kijelentéseket,hogy vállalom!!!

2009. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Velem elő sem fordulhatott volna ilyen, mivel az első együttlétre csak az esküvő után került sor, de ha megtörtént volna, én is megtartottam volna a babát, még tizenévesen is. Édesanyám és az egész család segített volna a nevelésben, persze előtte kaptam volna egy nagyobb fejmosást... Nem akartam volna megölni egy kisbabát (igen, az abortusz szerintem gyilkosság) azért, mert egy pasival mondjuk felelőtlenek voltunk. Inkább vállaltam volna a következményeket, és igyekeztem volna mindent megadni annak a gyereknek, amire szüksége van, akár úgy is, hogy abbahagyom az iskolát és dolgozom a megélhetésért. Rettenetesen önző dolog "megszabadulni" a kicsitől, mondván, hogy csak tönkretenné az életemet. Aki rögtön az abortuszra gondol, az sose látott még kisbabát, vagy csak nem tudja, milyen érzés szülőnek lenni.


A szexhez pedig két ember kell, tehát nem lehet ráfogni a pasira, hogy ő a gerinctelen. Persze az, ha van szíve otthagyni egy várandós anyát, de a lány ugyanúgy tehet róla, hogy hagyta magát teherbe ejteni. Ez szerintem nem úgy megy (vagyis nem úgy kéne mennie), hogy bejelentkezik abortuszra a hölgyike, szépen elvégzik neki, aztán hazamegy és éli tovább a szexuális életét a párjával, mintha mi sem történt volna...

2009. nov. 6. 14:18
 15/18 anonim ***** válasza:

13.48-as vagyok...Én sem vagyok abortusz párti,de annak sem vagyok híve,hogy mások jóindulatán függjön a gyerekem jövője,etetése stb...Én csak azt mondom,hogy aki elkezdi a szexuális életét,az legyen annyira érett arra is,hogy véletlenül nem esik teherbe...Ha meg mégis akkor meg gondolja át hogyan tovább...Egy gyereket nem csak megszülni kell,hanem tisztességgel felnevelni...

Én is 16 évesen éltem át az első szexuális élményemet!Az elmúlt 20 év alatt egyszer voltam abortuszon,mert mindig megfelelően védekeztem..(pedig a 80-as években nem volt ennyire téma a szex)

Ma boldog 2 gyermek anyja vagyok,akiket nem a nagymama nyakára akasztottam...

Előbb gondolkodni kell...Ha nem tudok védekezni,nincs gyógyszerem,nincs gumi akkor inkább át teszem arra a napra a szeretkezést amikor ezek megvannak,és nem utána rettehek,hogy "istenem lehet terhes vagyok?"....

2009. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

14.38 vagyok.Bocsi kimaradt egy szó.

"Az elmúlt 20 év alatt egyszer SEM voltam abortuszon"...

2009. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

elvetetném a agyereket, nem lett vna boldog ha iylen anyja lenne mint én:(

nem vook anya típus

viszont a srác sem kéne, mert ilyet mondott

szóval 1 iket sem válssztanám, maradnék magamnak

2009. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én először is védekeznék...gumival is, és tablettával is...sztem ez a legbiztonságosabb..ha mégis történne vmi baleset akk ugye ott van a sürgösségi tabletta...mind1 tom h nem arra voltál kiváncsi:)

Először egyértelmű h az abortuszt választanám..nem szeretném elrontani az életemet egy ilyen felelőtlenség miatt...pláne ha a gyereknek apja se lenne...

másodszor kidobnám a pasit is...

2009. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!