Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit tennétek a követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek a következő helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy teherbe estél, a barátod pedig kijelenti, hogy vagy ő, vagy a gyerek. Ergo vagy abortuszra mész, vagy elhagy a barátod. Mit tennél egy ilyen helyzetben? Kit választanál, a gyermekedet vagy a barátodat?
2009. nov. 6. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Én srác vagyok, de én a helyedben a gyereket választanám. Rendes pasit lehet találni, gyerektartással is bünteted a most elhagyandó pasidat. Nem tudom hány éves vagy kedves kérdező, de ha 20 körül, akkor inkább szüld meg!
2009. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Ja és 19/F
2009. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Tartsd meg a babát. nekem a barátnőm 17éves és van egy 1éves kislánya..
2009. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Egyiket sem...Egyedül felnevelni egy babát nagyon nehéz.A barátodat meg szemen köpném,mert ha arra jó vagy,hogy megdugjon,akkor legyél jó akkor is ha terhes vagy...

Nem tudom mennyi idős vagy,de gondolom 15-17 éves körül...A babával tönkre tennéd a saját életedet is...

Nem vagyok abortusz párti,de annak sem vagyok híve,hogy éretlen ,majdnem gyerek fejjel szüljön valaki gyereket..

2009. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! Nem vagyok terhes egyébként (voltam kétszer is, már ovisok a lurkók), csak felötlött bennem ez a kérdés a sok "terhes vagyok, mi lesz velem?" szöveg olvasása közben, és kíváncsi lettem, vajon mit tennének a fiatalok :)
2009. nov. 6. 11:55
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

itt minden a matekon múlik!


hány évesek vagytok?

ha elég érettek vagytok az orrba szájba b.száshoz akkor a következményekkel is tisztában kellene hogy legyetek


az biztos hogy az abortusz egy iszonyú dolog bár tényleg egy tini kislánynak inkább ez mint az anyukaszerepet betölteni...az biztos hogy egy életre szóló lecke


a srác meg kössön csomót a farkára meg a nyakára is mert férfiként szégyenlem magam ha kefélni tud...

amugy én ugy tudom az abortuszért fizetni is kell kiváncsi vagyok a srác ad e rá zsét?

2009. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
"gyerektartással is bünteted a most elhagyandó pasidat." Ezt a hülyeséget!! Mivel büntetné? Ha nem keres nem fizet,és az anyuka évekig rohangálhat a bíróságra a pénz után.Az állam már nem tud előlegezni,mert nincs az államkasszában erre pénz...HA keres akkor meg elintézi a pasas,hogy létminimummal legyen bejelentve,és csak 14 ezer forintot kell fizetnie...Ennyi pénzből a havi pelenkát nem veszi meg....
2009. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Én a babát választanám, igaz én már 23 leszek, de ha fiatalabb lennék is, a baba mellett döntenék. Ha elvetetném, lehet később már nem lehetne gyermekem, mert elég nagy a kockázat. A párom meg, aki ilyet mondana, jobb is, ha lelép, mert akkor nem is szeretett igazán, és nekem ilyen pasira nincs szükségem! A családom biztos segítene a gyermeknevelésben.

2009. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Akkor jó megtartani ha utána képes vagy szeretettel felnevelni. Ezt gyerek fejjel elég nehéz.
2009. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
én az abortuszt választanám... ilyen korban nem tudnék felnevelni egy gyereket, nem is akarnám, át kellene programozni az egész életemet, otthagyni az egyetemet, elkezdeni dolgozni, hogy valami étel is jusson szerencsétlennek... Egyértelműen az abortusz. 20/L
2009. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!