Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S adtok tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S adtok tanácsot?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy még augusztusban történt, hogy egy látásból ismerős lányhoz és barátnőjéhez odamentem egy szabadtéri buliban. Abba a suliba jár amelyikben apám security-s és mivel én tudtam hogy hívják eleve úgy mutatkoztam be hogy szia xy, én yx vagyok. Apukám ott dolgozik, ahova te is jársz suliba.


Ezután tök jót dumáltunk, majd mondta h jelöljem be nyugodtan a neten és majd visszajelöl. (nem neten élem az életem amúgy.). Írtam is neki, hogy szeretnék veletek fagyizni egyet, kiírta, hogy látta, de sem válasz sem visszajelölés. Apámnak csak úgy poénból mondtam, mert ő ismeri a lány anyját is meg a lányt, hogy nem reagált semmit a csaj. Mondta, mert meg kell őt hódítani, visszafogott lány (18 éves). Én meg mondtam apunak, hogy megtettem már h ráírtam és jelöltem, mivel nem reagált hagytam. Azt mondta a lányok kérlelik magukat és újra kéne próbálnom.


Mit kéne tennem? Én nem szeretek nyomulni...


2013. szept. 22. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Bökd meg és ha az sem megy csapd pofán a neten keresztül.
2013. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mióta nem válaszol?
2013. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!