Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tanácsot adtok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácsot adtok?

Figyelt kérdés

SZiasztok.Van egy pasi akivel egy kis ideje beszélgetek,ez idő alatt bele is zúgtam.Ő kezdte az ismerkedést.Van sok közös témánk.Meg amúgy udvarolgatott meg minden.És láttam hogy volt egy olyan dolog amit egy másik lánynak is írt erre haragudtam rá.Ez volt tegnap.És ma rámírt és megkérdezte hogy mi történt.Nem mondtam el hogy haragudtam rá(van okom hogy miért)és azóta kicsit ugyanúgy dumálgattunk.De a lényeg,hogy rövid idő alatt belezúgtam,egy este utáltam ,most meg megint hiányzik.Mit tegyek?Nem akarok rosszba lenni se vele,és valahogy magát ezt az embert hiányolom.Szeretnék valahogy békülgetni vele.De félek hogy ezután(szerintem érezte hogy megharagudtam vagy hogy bajom van vele)nem fog velem nagyon törődni:((


Valahogy mégis bánt ez.Mit tegyek?


2012. szept. 3. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elmondhatnád, hogy mi a bajod neki. Látod, hogy így is érzi. A végén az fog kisülni belőle, hogy nem tart őszintének téged. Amúgy meg miért is "békülne", amikor semmit nem mondtál el neki. Aztán meg csodálkozol majd, hogy tényleg nem törődik veled, amikor ilyen furán viselkedsz. Tudod, néma gyereknek anyja se...
2012. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Illetve már korábban is gondoltam arra hogy csak csábító szexi pasi.De ..lehet hogy ez nem 100%.Nem tudom.Ettől függetlenül,szeretnék kibékülni vele.Vagy valahogy tisztázni.
2012. szept. 3. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!