Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adtok nekem tanácsot? :/ (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adtok nekem tanácsot? :/ (lent)

Figyelt kérdés
van egy srác akibe szerelmes vagyok napi szinten beszélünk msn-en elhívott randira de nem biztos hogy tud jönni,már egyszer kérdezte hogy össze jönnék e vele de nem tudtam hogy hülyéskedik vagy komolyan mondta így nem mondtam rá semmit mit csináljak hogyan tovább? élőben csak köszönünk egymásnak.
2010. szept. 29. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Tehát elhívott randira, de nem biztos, hogy el tud menni? Neeeee!!! :D:D:D


Ám meg közeledj felé mindenféle módon. Ha nem fűzöget mást, akkor jó esélyed van.

2010. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig élőben jobb, mint a neten. Élőben kellene beszélgetni kicsit.
2010. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 mondj igent a randira

2 sztem élőben is beszélgessetek

3 jöjj össze vele :D

2010. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen csak az a gond hogy most volt egy kis kavarás de az már tuti hogy tetszem neki csak nem tudja hogy mi lesz szóval kezdem úgy érezni jobb lenne ha már nem foglalkoznék vele.
2010. szept. 30. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!