Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizom benne, hogy adtok tanácsot. Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátom felhivott, és azt mondta, nem fog hivni majd csak holnap mivel dolga van.Mondtam, hogy OK, nem reagáltam tul, nem is kérdezoskodtem... Erre ma még mindig ki van kapcsolva a telefonja.Ti mit gondolnátok? Mert én belehalok ugy aggodom érte...de ha majd felhiv akkor ugyis tudom, hogy én leszek a rossz, mert le fogok "tapadni" és megmondom neki a magamét...adjatok tanácsot, hogyan reagáljak ha végre jelentkezik...hogy ne én legyek a "hisztis p...a".
2009. júl. 10. 16:10
 1/6 A kérdező kommentje:
ja,és ennek már tobb mint 24 orája :(
2009. júl. 10. 16:12
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne támadd le, ha jelentkezik

Haténylege elfoglalt akkor megvan rá az oka, nem éri meg zaklatni

ha olyan, akkor ugyis elmondja, ha meg magánügy, és a kapcsolatotok nincs oylan szinten, akkor jobb ha ráhagyod

Ha valami baj lenne vele,akkor se nagyon tudnál sztemmit tenni

2009. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne akadj ki azon, hogy 24 óráig nem tudsz beszélni vele! Féltékeny vagy, gondolom. Ha azt mondta, hogy dolga van, akkor nem tudsz mit csinálni, majd ha rá fog érni, akkor megkeres. Hihetetlen, hogy emberek mennyire képtelenek megbízni abban, akit elvileg mindennél jobban szeretnek.

Hogy hogy reagálj, azt leginkább te tudod, ahogy írtad, ne legyél hisztis pics@. Gondolj arra, hogy ha az leszel, és leordítod a fejét, elriasztod magadtól, összeveszés is lehet belőle!

2009. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet h lemerült a telója?

Vagy lehet h olyan helyen van ahol ki kell kapcsolni a telót és mikor vége volt elfelejtette bekapcsolni a telóját...:)

Ja és sztem ne mondd meg neki a magadét csak kérdezd emg tőle szépen h miért nem tudtad elérni...

Sztem nem kell annyira felfújni ezt a dolgot. Hogyha meg vmi más akkor beszéld meg vele.

L/15

2009. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van. Amugy nagyon féltékeny vagyok.Ugyhogy csodálom, hogy még idáig kibirtam, hogy csak 1x probáltam hivni. OK, nem fogok hisztizni megigérem:)

Csak tudjátok konkrétan azt mondta, hogy csutortokrol péntekre/vagyis este/ nem lesz elérheto, de ez olyan dolog ami nem telefontéma...ezért nem is kérdezoskodtem...

Nemtudom miért van olyan érzésem, hogy a haverjaival ment kirándulni...de most tényleg ez a megérzésem...

Es szerintem 3,5 év után annyit megérdemelnék, hogy ne ilyen hulye dumákkal rázzon le...

Az kizárt, hogy lemerult a teloja, még sosem fordult elo. Egyébként tudom, hogy nem egy nagy valami, és ugy tunik, hogy felfujom, de holnap utazok kulfoldre és "kicsit" fáj, hogy ezt is lesz@rja...

2009. júl. 10. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát attól mert nem szokott neki lemerülve lenni a telója attól lehet h most lemertül..

Azóta van már vmi??

(Utolsó válaszadó voltam!)

2009. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!