Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot (normálisat) adtok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot (normálisat) adtok, hogy mit csináljak, mi legyen?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel több mint 2 éve vagyunk együtt,minden jó volt meg minden,de mostanában sokat "hazudik". Azt mondta,hogy miattam van,de ezt nem tudom,mikor mindig azt kértem,hogy az igazat és azt megtudjuk beszélni,nem?

Megígérte,hogy nem hazudik nekem többet,de nem tudja,tudta betartani,ha meg rá kérdezek,hogy miért fel van háborodva,hogy mért nyomozok utána!

Nem értem és még barátom sincs,hogy valakinek eltudjam "sírni" a gondomat:S


2012. márc. 13. 08:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lehet,hogy megcsal?
2012. márc. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem tudom,nagyon remélem,hogy nem,mert mindent magadok neki amit csak tudok...de azt is mondta,hogy arrólő nem tehet,ha egy másik srác is tetszik neki,de sztem tehet,mert ha van pasija,ne más srácot nézzen,szerintem
2012. márc. 13. 08:21
 3/14 anonim ***** válasza:
mit jelent az, hogy nyomozol utána?
2012. márc. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
annyit,hogy fészbukkon látom mikor mit csinál...
2012. márc. 13. 08:34
 5/14 anonim ***** válasza:
hát dobd ki, ha még egyszer hazugságon kapod
2012. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ugyanez a helyzet velem is, csak nálunk a pasim csinálja ugyanezt egy hónapja kb.

megmondta hogy bejön neki egy csaj, lefeküdne vele szivesen, engem meg már nem úgy szeret mint régen. Másnap visszavonta, 3napra rá felvitte a csajt, lebukott, szakítottam.

Kibékültünk, mert ő soha többet nem tesz ilyet, engem szeret stb.... aztán kiderült hogy csinált egy profilt álnéven fb-n hogy ne lássam, hogy a csajjal miket beszél...

A csaj végülis elutasította, vagy hasonló, és most bejelentette, hogy van új kiszemeltje.

NEm tudom mi bajuk van, de az tuti, hogy nem szeretnek.

Ha nem lenne oka rá, nem hazudna.

2012. márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen csal meg, de ezen agyal, az biztos.


A nők nem bírják a nyomást, a felelősséget, ezért minden történésért bűnbakot keresnek. Nem képesek felvállalni, hogy ők is kívánnak meg mást, az általuk kergetett nagy szerelem is elmúlhat MIATTUK, nem a pasik miatt. Megkívánt egy másik pasit, amiért te vagy a hibás, mert ha jobb lennél hozzá, nem is kellene neki más. Ez annyira tipikus, hogy felsorolni sem tudom, hányszor láttam ilyet. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de kezdj el barátkozni a gondolattal, hogy nem tart már sokáig, innen nagyon necces a visszaút.


Egy tanács (tapasztalat) mindenképp: ha elkezd bizonytalankodni, meg szemétkedni, semmiképp se fuss utána. Ilyenkor egyrészt mint férfi veszítesz az értékedből, másrészt a lelkiismeretét buzerálod, amitől még őrültebb lesz. Az egész műsor arról, hogy kémkedsz utána, hogy te vagy a hibás mindenért semmi más, csak önigazolás: a saját lelkiismeretét próbálja meg megnyugtatni, hogy nem az ő hibája, hogy a kapcsolatotok mélyponton van, és hogy másra vágyik, hogy a vágyai az erkölcsivel szembe hajtják.


Nem tudom megmondani, hogy menthető e a dolog, én is hasonló után próbálgatom rendbe rakni a dolgokat, DE: mögöttünk már 8 év van és a párom sosem terelte rám a felelősséget a felkavarodott érzéseiért!

2012. márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hú, előző csajként egy megbukott kapcsolat után nagyon egyetértek minden szavaddal. Mekkora hülyék vagyunk, borzasztó.
2012. márc. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Előző: az önkritika gyakorlása egy mély fejhajtásra késztet! Légy nagyon büszke magadra, a nők egyik legnagyobb butaságán léptél túl! (ja, és ezt nem azért mondom, mert a pasiknak nincs ilyen: van bőven, csak most nem az van terítéken :D)
2012. márc. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Már ha túl léptem. Nincs arra semmi garancia, hogy egy ilyen felismerés egy következő kapcsolatban segít elkerülni ugyanezeket a hibákat. Na meg ha valóban viselkedés módosulás is következik be, minek. Életem szerelmét már elveszítettem.
2012. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!