Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot (normálisat) adtok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot (normálisat) adtok, hogy mit csináljak, mi legyen?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel több mint 2 éve vagyunk együtt,minden jó volt meg minden,de mostanában sokat "hazudik". Azt mondta,hogy miattam van,de ezt nem tudom,mikor mindig azt kértem,hogy az igazat és azt megtudjuk beszélni,nem?

Megígérte,hogy nem hazudik nekem többet,de nem tudja,tudta betartani,ha meg rá kérdezek,hogy miért fel van háborodva,hogy mért nyomozok utána!

Nem értem és még barátom sincs,hogy valakinek eltudjam "sírni" a gondomat:S


2012. márc. 13. 08:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

:(


Meggyőződésem egyébként, hogy a JÓ első kapcsolatok azért nem tartanak örökké, mert ezeket a tanulságokat az ember a következőben kamatoztatja; ezt igyekszem én elkerülni.


Az ilyen dolgokban felismerés a legnehezebb: hogyan orvosolnád ezt a problémát, amíg azt gondolod, hogy totál igazad van. Te már látod, ergo tudod is kezelni, nyilván nem mindig, de esetleg utólag akkor is. Pl a párom barátnője a példa erre: borzasztó hisztis és akaratos, de TUDJA magáról. Előfordul, hogy elgurul a gyógyszere, de legalább utólag belátja, hogy nem jogos, így helyrehozza. Ha nem látná, hogy nem volt igaza, ezt esélye sem lenne megtenni. Ja, és említette, hogy ment már tönkre emiatt kapcsolata, ergo ő is keserű pirulaként vette magához az önismeretet.


Esetemben és a párom esetében is nem egy ilyen önismereti lecke (inkább pofon) jutott, és most dolgozunk egymáson, hogy ne másik nő/férfi mellett kamatoztassuk ezt ennyi szép év után.

2012. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

# 7/11 Időpont ma 08:49


"A nők nem bírják a nyomást" ...ej szakértőkém!! Nekem a pasim csinálja ugyan ezt....Hazudik, lebukik, még neki áll feljebb....erre akkor mi a teóriád professzor úr?


23N

2012. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én azt nem mondtam, hogy pasiban nincs ilyen! És nem is álltam olyan tudálékosan a dolgokhoz, mint ahogy beállítod. Én ilyen viselkedést eddig szinte csak nőknél láttam, ami nem jelenti azt, hogy ne lehetne ilyen pasit találni. Más kérdés, hogy férfi mércén hol áll az ilyen ember, na mindegy... Mindentől függetlenül tartom, hogy ez tipikus női viselkedés (vagy inkább lányos, 30 felett már lehet, kinövik, nem tudom).
2012. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ajánlom figyelmedbe a 7-es választ, marha igaz.

Mit tegyél? Még kérdezed, ember? Sokat hazudik MIATTAD? Miért? Mert ha őszinte veled, megagyalod? Ugyan már! Majd ha rákérdezel egy kapcsolatban alapvető dologra, mint az őszinteség, még neki áll feljebb? Ergo megint csak Te vagy a hibás??!

Tudod, nem tisztel Téged, de nem csoda, mert Te sem magadat. Nem a büszkeségről van szó, Tesó, csupán a tartásról. Folyamatosan hazudik Neked, Te meg még mindig vele vagy. Úgy értelmezi, függsz tőle, tehát gyenge vagy a szemében. Nincs barátod??? Ezt ismét úgy értelmezi, csak ő van Neked, tehát függsz tőle, gyenge vagy. Hogyan tiszteljen egy gyenge férfit?

Qrva nehéz, ha szereted, hidd el, tudom, de én kiadnám az útját, mert itt már nem csak arról van szó, hogy Téged hibáztat - még ha nagy igazság is van 7-es Válaszoló szavaiban. Elvesztetted az erőd, az értéket a szemében a viselkedéseddel, és ezt nagyon nehéz visszahozni. Ne értsd félre, nem azt mondom, az egész a Te hibád (egy kapcsolatért ketten felelnek, mindketten 100%-ban), de nem lett volna szabad hagynod, hogy idáig elfajuljon a helyzet, és már a második hazugságánál tökösen kellett volna fellépned. Legközelebb ne kövess el ilyen hibát, ha már felmerült a topicban az önismeret...

26/F

2012. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!