Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "koptassam" le magamról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "koptassam" le magamról ezt a lányt?

Figyelt kérdés
A suliba van egy csaj,akinek szerintem bejövök,de nekem ő nem tetszik.Az órákon együtt ülünk és folyamatosan kérdezősködik és beszél nem tudok rendesen koncentrálni.Minden szünetbe oda jön hozzám és be nem áll a szája.De én nem akarok tőle semmit és nem is tetszik.Hogyan mondjam meg neki? Amúgy 16 éves vagyok és a lány is 16.A válaszokat köszi :)

2013. szept. 13. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Suli után félrehívod valami nyugodt helyre és megkérdezed, hogy miért teszi azt, amit. Mond el, hogy ha Te tetszel is neki, ő Neked nem és nem szeretnél vele semmilyen párkapcsolatot, max. barátságot.
2013. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Kérdezd meg tőle, tudna e segíteni összejönni valamelyik lánnyal, ismeri e. Így finoman céloznál rá, hogy neked más tetszik.
2013. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első körben cserélj helyet valakivel, vagy ülj át máshová órán. Erről már le kell esnie neki a tantusznak. Szünetben mondd neki, bocsi, de nem érek rá, és hagyd ott. Nem kell bunkónak lenni vele, lehetsz attól még kedves, csak határozott.
2013. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Mond el neki h szerelmes lettél valaki másba :D
2013. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szegény lány :(((

Amúgy legyél őszinte.

2013. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
én meg dugnám azért párszor :D
2013. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Megmondod neki, hogy nem tetszik, akkor jön majd a bosszú, hogy ő mit meg nem tett, te meg leszartad. Ebből már nem fogsz jól kijönni. hagyd a fenébe, majd hülyét csinál magából.
2013. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 pinkpancser ***** válasza:
Told le a fejét és akkor nem csak a csendnek örülhetsz :)
2013. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ehehehe :DDDD aztán majd amikor meg idősebb lesz tolnád :D

szerintem húzd meg, aztán küldd el a sunyiba :D

2013. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szépen mondd meg neki, h nem szeretnél tőle semmit, ozt kész:) Most mit kell túlbonyolítani meg túlkombinálni? :D:D:D
2013. szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!