Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem mondom el soha senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mondom el soha senkinek és nem is próbálkozom, csak élek ahogy kell, az is rendben lehet?

Figyelt kérdés

15 éves fiu vok, és enyhén meleg.. tudom, mert érzem..

nem szeretném elmondani senkinek, soha.. és nem is akarok fiukkal összejönni.. inkább lányokkal próbálkoznék, ha szerelmes nem is leszek.. (nagy eséllyel)..


2009. nov. 2. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
36%

Jajj huzzatok mar a f@szb@ tetves buzeransok.

Fujj de rohadt gusztustalan fergek vagyok.

2009. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat..


de az a baj az egésszel, hogy én nem akarok meleg lenni.. szeretnék lányokkal járni, szeretkezni.. szeretném, ha az lenne természetes nekem is, mint a "nagy átlagnak"..

késöbb feleséget és gyereket is szeretnék.. amit ugye egy sráccal nem lehet..


főként, nem szeretnék csalódást okozni a szüleimnek sem.. tudom, hogy elfogadnák, mert nagyon szeretnek.. de ugyanakkor azt is tudom, hogy nagyon csalódottak lennének (ha nem is mondanák el), hogy sosem lehetnek nagyszülők és hogy meleg lettem..


nem itélem el a melegeket én sem.. de nem akarok az lenni, de sajnos már rájöttem, hogy szerelmes voltam egy osztálytársamba, aki azóta a haverom.. és hogy lányba még sosem, és nem is érzek semmit egy lány iránt sem.. utcán is ha meglátok egy lányt, nem azt nézem rajta h "fúú de jó csöcse van" stb.. hanem hogy milyen szép.. szal nem férfi szemmel nézem..



na szóval, a lényeg:

nem akarom én sem elfogadni, hogy meleg vagyok, habár muszáj.. nem akarom, hogy akárki megtudja rajtam kívül mit érzek és milyen is vagyok legbelül..

csak azt szeretném, ha mindenki normálisnak látna és élhetném úgy az életem.. és élni mint a heterok és talán egy idő után nekem is "természetes lesz" hogy csak nőkhöz vonzódom..

_____


lábjegyzet:

tanulom az angolt, csak most megállt egy időre, mert középiskolás lettem és francia lett a fő nyelvem

2009. nov. 3. 21:10
 13/18 anonim ***** válasza:
lehet hogy természetes lesz csak soha nem leszel boldog... és ez nem hiszem hogy megéri így. de emlékszem hogy 15 évesen még én is ezen az állásponton voltam hogy majd beleerőltetem magam egy ilyen kapcsolatba de rájöttem, hogy hülyeség...
2009. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Jól mondják a fölöttem szólók, az, hogy heterónak hazudod magad, nem megoldás, csak menekülés a valóság elől. Sajnos ezzel szembe kell nézned, mert különben sosem leszel boldog.


Látom, hogy szépen összeszedted az okokat, ami miatt nem akarsz meleg lenni, de igazából ez nem akarás kérdése. Igazából kész helyzet előtt állsz, és rajtad múlik, hogy a legtöbbet hozd ki belőle. Sajnos, ezt az igyekezetet nem nagyon látom. Sőt, mindenáron személyi tragédiaként akarod felfogni ezt az egészet. Nem hibáztatlak, az efféle önsorsrontás az emberi természet része: azt hiszed, valami nem stimmel veled, ezért önkéntelenül is teszel róla, hogy így is legyen. Ezt sürgősen fejezd be, ha nem akarsz magadnak *igazi* mentális problémákat, pl. depressziót kitenyészteni. Valahol olvastam egy amerikai kutatásról, ahol kiderült, a meleg tinédzserek kb. 3x nagyobb valószínűséggel követnek el öngyilkossági kísérletet, mint a heterók. Ezért is mondom, hogy fontos, hogy fogadd el magad.


Mesélek Neked valamit. Ismerek egy brit srácot 16 éves kora óta, lassan már 5 éve... hosszú távú, stabil kapcsolatban él egy fiúval, a családja és a barátai elfogadják olyannak, amilyen. A brit törvények szerint házasodhat, és gyereke is lehet, örökbefogadással. Kevés olyan egészséges életfelfogású, kiegyensúlyozott embert ismerek, mint ő.


Te is élhetsz melegként teljes életet, csak függetlenítened kéne magad attól, hogy itt Magyarországon hogyan vélekednek sokan a melegekről. Az is tény, hogy a magyar törvényhozás le van maradva a britektől e téren. Ezért is javasoltam, hogy tanulj angolul (a francia sem rossz, de azért lássuk be, Európán belül és világszinten is jóval többfelé beszélik az angolt). Nem feltétlenül kell elhagynod az országot, de legalább azért érdemes lenne körülnézned Európában, hogy lásd, nálunk szerencsésebb történelmű országokban hogyan élik életüket a melegek, mennyire nem relevánsak azok a "kifogások", amiket felhoztál. Egyébként még bőven van 10+ éved a letelepedésen gondolkodni, addig meg még idehaza is javulhat a helyzet.


No mindegy, nem akarok itt prédikálni, de láttam már meleg fiatalt depresszióba zuhanni, mert kilátástalannak érezte a helyzetét. Nem szeretném, ha Veled is ez történne.

2009. nov. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

kösz ..


sajnos ezen depizek már 2 éve.. nem látszik kívülről, de néha rámjön..


sajnálom, hogy ez történt velem .. talán egyszer majd sikerül elfogadnom..

2009. nov. 4. 19:57
 16/18 anonim ***** válasza:
82%

Hormonok miatt igenis változhat még ez :)

És ha annyira lánnyal akarsz lenni meg nővel,meg gyerek meg szeretkezni akarsz vele,lehet mégse vagy teljesen meleg,és leállsz ezzel hogy "én meleg vagyok" Nyugi,1-2 év és eldől minden,hogy melegként,vagy normális heteroként éled életed.

Remélem az utóbbi,mert bocsi,de elítélem valamilyen szinten a melegeket és remélem hogy itt,Magyarországon soha se házasodhatnak,és nem fogadhatnak örökbe gyereket,hiszen egy gyerkőcnak Anyára és Apára van szüksége nem 2 anyára vagy 2 apára..

(lehet lepontozni,de ez a véleményem)

17/L

2009. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Utolsó! nagyon egyet értek veled.. egyet kivéve.. én nem ítélem el a melegeket.. mert azok a melegek, akik megánéletbe a velük egy neműeket szeretik stb.. akik már ki mennem felvonulásra és úgy is csinálnak, ahogy hívjuk őket, azok a rosz b**ik.. őket énis utálom..

igazából engem nem érdekel h házasodnak-e a melegek.. de igen, egy anyára és egy apára van szüksége egy gyereknek, nem 2 anyára v apára..


és tudod hogy szeretnék normális lenni?! egyik nagy vágyam..

2009. nov. 6. 22:15
 18/18 anonim ***** válasza:

Az nagyon egészségtelen a lelki világodva nézve ha hazudsz magadnak.

Minden ember különbözik te ilyen vagy és nem másnak hanem csak magadnak kell megfelelned. Fogadd el magad olyannak amilyen vagy. amúgy meg SZERELEM nélkül akarod leélni az életedet? ha fiú lesz akkor nála próbálkozz be :)

Vagy szégyenled hogy ilyen vagy? hogy akarsz így boldog teljes életet élni? gondolkodj és dönts! Itt nem más hanem a te személyiséged a tét!

15/L

2009. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!