Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem mondom el soha senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mondom el soha senkinek és nem is próbálkozom, csak élek ahogy kell, az is rendben lehet?

Figyelt kérdés

15 éves fiu vok, és enyhén meleg.. tudom, mert érzem..

nem szeretném elmondani senkinek, soha.. és nem is akarok fiukkal összejönni.. inkább lányokkal próbálkoznék, ha szerelmes nem is leszek.. (nagy eséllyel)..


2009. nov. 2. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Mi az, hogy enyhén meleg? Te b*zi vagy és ha legalább követed az érzéseid egy nap jó helyet foglalsz majd el a homárok ranglistáján
2009. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Figyelj!szerelem kell mindenkinek mondjuk a helyedbe én is titkolnám ha leszbikus lennék mert habár nem ítélem el azokat akik a saját nemükhöz vonzódnak.De szerintem legalább a szüleidnek mondd el.Egyébként próbálkozni lehet lányokkal csak soha semmi vonzalmat nem érzel majd irántuk.

15/L

2009. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Nézd, ez nem megoldás.Én már kicsit idősebb vagyok, máshogy látom a dolgokat.Egy filmben hallottam, a szerelem jó érzés, bármilyen neműek között van. Szóval nem kell ezt szégyellned egyáltalán.És ha nem akarod, világgá sem kell kürtölnöd.A szexuális életed csak rád tartozik!!
2009. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Nézd, ez nem megoldás.Én már kicsit fiatalabb vagyok, máshogy látom a dolgokat.Nem néztem ilyen jellegű filmet.Nem tudom hogy lehet enyhén melegnek lenni.Azt viszont tudom,ha meglátlak falkába benneteket egy felvonuláson,autómatikusan macskakövet keresek.F/30
2009. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
hééé neaggódj. én kiskorom óta tudom, hogy mi a helyzet és nekem is ilyen 14-15 éves koromban jött az az időszak amikor sírtam esténként meg minden. de túl vagyok rajta. tudom hogy soha nem fogom felvállalni családom, barátaim előtt mert nem akarom hogy ők kellemetlenül érezzék magukat. SŐTT 22:43 felvonulásokra se fogok járni mert gusztustalan dolognak tartom és én is lőném mindet. De ettől még meleg vagyok. Mostanra már sikerült feldolgoznom az egész dolgot és sokat segített benne egy nagyon jó barátom. barátom is meleg tehát úgy könnyebb volt. mostmeg 3 hónapja van barátom és a legjobb érzés a világon és örökre vele akarok maradni. Nem hiszem hogy tudnál lányokkal élni különben. Nekem sokszor volt hogy összejöhettem volna lányokkal de a csóknál egyszerűen soha nem volt hozzá kedvem:S nem az én világom. ha lenne kedved beszélgetni vagy akármi szívesen. csak írj egy privát e-mailt:) és nyugi
2009. nov. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
előző vagyok 16F
2009. nov. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Hm, én is kiskorom óta tudom, mi velem a helyzet, de valahogy sose estem ennyire kétségbe... azt hiszem, sose érdekelt igazán, mit gondolnak mások rólam. Jelenleg a közeli barátaim és a családom tudják, hogy meleg vagyok, nekem így sokkal jobb, mint ha folyton titkolóznom kéne. Az más kérdés, hogy a barátaimnak 17 éves koromban mondtam el, a családomnak meg 19 évesen, amikor már nem éltem velük egy fedél alatt. Lehet, jobb lett volna, ha előbb elmondom, ki tudja. Akkor ez tűnt jó ötletnek.


Persze megértem, hogy nem könnyű most Neked, nekem se volt az. Elmondok Neked valamit, ami nagyon sokat jelentett volna, ha nekem mondják a Te korodban: Nyugodj meg, ne ess pánikba, nem olyan nagy szám az egész. Egy kicsit másképp fogod leélni az életed, mint a nagy átlag, na bumm. Ez nem jelenti azt, hogy ne élhetnél teljes életet, titkolózás nélkül, barátokkal, párral, családdal. Lesznek kihívások, de ezekkel ráérsz majd akkor megküzdeni, ha eljön az ideje. És elnézve heteró barátaimat, sokszor az az érzésem támad, nekik legalább akkora szívás az élet, mint nekem (sőt, időnként maguk mondják, hogy "miért nem születtem én is homokosnak" :))


Úgyhogy ne aggódj, nem kell örökké titkolóznod, nem kell szerelem nélkül élned. Szépen helyre kerül majd minden.


Attól meg, amit az interneten olvasol egyik-másik "kedves" hozzászólótól, nem kell besz*rnod. A legtöbb ilyen beszólós homofób csak hangember, én konfrontáltam már személyesen egy-két ilyennel, és mit ad isten, fülüket-farkukat behúzták. Ja, mert szemtől szembe nem olyan egyszerű utálni valakit... A lényeg az, hogy fogadd el magad teljes értékű emberként, és meglesz hozzá az önbizalmad úgy is élni.


Végül pedig, "minden kötél szakad" esetre egy tanács: tanulj meg folyékonyan angolul. Előfordulhat, hogy nem ebben az országban akarod majd leélni az életed.


Ennyi :) Nekem is nyugodtan írhatsz e-mailt, mint az előző hozzászólónak, ha kérdésed van, sőt, vele ellentétben nekem ott is van a privát link a hozzászólásom alatt. :P

2009. nov. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ooo:D:D:D köszi mostmár azt hiszem nekem is jó a privát:D:D
2009. nov. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Bocsi, de nem értek veletek egyet...tudományosan bizonyított tény, hogy serdülő korban a hormonok hatására, el kezdhet vonzódni az ember azonos neműek iránt.Később v elmúlik, v tényleg homoszexuális lesz.

Megmondom őszintén mikor elkezdett a farkam felállni, akkor nekem is voltak ilyen (számomra) perverz gondolataim, h mi lenne egy ffivel. Aztán huss eltűnt. Imádom a nőket, a puncit, a cicit, minden ami női és ez így is fog maradni:D

2009. nov. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, de azt hiszem, elég jól ismerem a tudomány mai állását ezen a téren, és semmiféle olyasmiről nem hallottam, hogy a serdülőkori homoszexualitásért egyes-egyedül a hormonok lennének felelősek. Inkább arról van szó, hogy az ember elnyomja magában az egyik vagy másik fajta szexualitást. Ami Neked lehet, hogy bevált, de ez nem jelenti azt, hogy a kérdésfeltevőnek is be fog. Sőt, az is lehet, hogy Nálad is előtör majd 30+ éves korodban (látok ilyet eleget). És mivel eléggé kétségbeesettnek tűnik szegény srác, nem hiszem, hogy célravezető azzal nyugtatgatni, hogy "majd elmúlik", mert mi van, ha nem? Szerintem az a fontosabb, hogy megtanulja elfogadni magát úgy, ahogy van, és ha mégis elmúlik ez az irányultsága, hát elmúlik, "egy gonddal kevesebb".
2009. nov. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!