Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legfurább vágyatok/tervet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfurább vágyatok/tervetek? Nem szexuális, de mivel lehet, hogy valakinek az, ezért ez a kategória.

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 01:29
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Ezt a 28-asnak írtam.
2013. szept. 5. 02:08
 32/41 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan megfogalmazni. Mondhatnám, hogy magát a célt hiányolom, de nem lenne igaz, mivel sok dolog volt, amit már megvalósítottam, mégis a katarzis elmarad a végén és csak üresnek érzem az egészet. Nincs olyan dolog, ami boldoggá tenne, vagy tett volna, ha visszagondolok rá.

Az a gond, hogy igazából nem hiszem, hogy a magam sikerei örömet tudnának okozni, bármi is legyen a cél. Legyen szó párkapcsolatról, munkáról, vagy akár hobbiról.

2013. szept. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Megszeretném nézni, itt 2 felhasználó box mérkőzését, ahogyan egymást szétverik, és egyikük padlót fog, míg a másikuk magasba tett kézzel diadalmaskodik :$
2013. szept. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Nemtudom jó kérdés most megfogtál talán szeretnék sokat utazni sok helyre eljutni az életem során :D
2013. szept. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
KMZ(különleges műveleti zászlóalj-ba) bekerülni, illetve egy pittbull képzést végigcsinálni , vagy egy rohamlövészt :) jelenleg, de ki tudja h sikerül-e :D
2013. szept. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 AeonFLUX ***** válasza:
Egy nyerőkupakos Pepsivel szeretnék nyerni újabb fél liter Pepsit, ha lehet twistet. Tudom, lehetetlennek hangzik, de még bízom benne!
2013. szept. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

A pepsivel is lehet nyerni?

Kár,hogy annyira nem szeretem,különben már mennék is venni.

A colával is lett egy pendrive-om :)

2013. szept. 5. 08:39
 38/41 anonim ***** válasza:
Hogy pénzé teszem mindenemet, aztán abból veszek egy repjegyet meg egy viskót vmi elhagyatott ország elhagyatott vidékén és itthagyom ezt a civilizációnak csúfolt sz_rt nyom nélkül örökre.
2013. szept. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 AeonFLUX ***** válasza:
Itt nálunk Pepsivel lehet nyaralást meg converse-t nyerni. Meg mittudomén miket.
2013. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 AeonFLUX ***** válasza:
De én megelégszem újabb fél literrel, nem vagyok nagyravagyó. :-)
2013. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!