Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legfurább vágyatok/tervet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfurább vágyatok/tervetek? Nem szexuális, de mivel lehet, hogy valakinek az, ezért ez a kategória.

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 01:29
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
majdnem azt írtam, hogy az, amit az első írt, csak így közelebb jár az igazsághoz
2013. szept. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Jaguar: Tény és való. De épp azért játszottam sok ilyennel, mert eleve imádom az ilyen témát. Kiskorom óta álmodozom ilyesmiről. Jó lesz majd, ha egyszer összejön. Ha máskor nem, akkor 80 éves nyanyaként egy szamurájkarddal betámadok valami helyet, akkor már mindegy lesz :D
2013. szept. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
62%

Az, hogy sikeres legyek a színházban, és minél többet dolgozhassak. Tudom, furán hangzik, de akkor lennék nagyon boldog, ha beindulna a dolog, és napi 20 órákat tudnék a színházban lenni, dolgozni, alkotni. Megkaptam már, hogy érzéketlen karrierista dög vagyok, de koránt sem így van. :D

21l

2013. szept. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
40%
Az, hogy valaki karrierista, közel sem rossz dolog. Ha téged ez tesz boldoggá, akkor miért ne csinálhatnád? Más kérdés, hogy ezért a saját környezetedből mit/kit áldozol fel.
2013. szept. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Jaguar

És ha te írnál neki?


Lottenka

Ha az is lennél,ahhoz se lenne közük,mindenki azt csinál,amit szeretne :)

2013. szept. 5. 01:45
 16/41 anonim ***** válasza:
50%
Örökre egészséges és sportos maradjak az egész családommal együtt. (Meg potyogjanak a nők továbbra is az ölembe mint most)
2013. szept. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

Egyébként én már arról is álmodoztam, hogy az történjem ami a Legenda Vagyok c. filmben is, tűnjön el az összes ember (lehetőleg zombik se legyenek) és csak én meg az a csaj maradjon életben aki éppen a kiszemeltem.

Vagy zuhanjak le géppel egy lakatlan sziget mellé amit csak én és Hayden Panettiere élünk túl.

2013. szept. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
0%
6-os, te kicsit félreérted a mai kormány szerepét XD Ha megszünne, azzal tennének a lehető legjobbat az emberiségnek XD Anarchia pedig most van, ami pedig te akarsz lenni azt rendőrnek hívják. Tudod, az a fekete ruhás sisakos gumibotos cucc ami a tüntetéseken és az ünnepségeken veri azokat, akiktől a pénzüket kapják :)
2013. szept. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

19-es: Menj inkább csicsikálni, ha nem érted a kommentem.


Rohadtul nem politizálni jöttem ide és nem hasonlatokat keresni a jelenlegi rendszer és a vágyam között.

2013. szept. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

A lakatlan szigetes ötletet megértem.

Ha valakivel lehetnék ott,akit szeretek,plusz egy parabolás tévével,akkor már most mennék.

2013. szept. 5. 01:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!