Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legfurább vágyatok/tervet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfurább vágyatok/tervetek? Nem szexuális, de mivel lehet, hogy valakinek az, ezért ez a kategória.

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 01:29
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Igen jaguar, ez így még szép is lenne, mint egy filmben. De mit tennél, ha az egyetlen ember, aki még ott van neked, elkap valami betegséget, amihez orvosi segítség kell?

Számomra sokkal kecsegtetőbb az az elképzelés, hogy annyi pénzem van, amivel egyszerűen semmin se kell már aggódnom, csak a boldogságomra koncentrálni.

2013. szept. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom, nem is adok mások véleményére igazából. Sosem tettem, ellene mentem mindennek, amiről úgy éreztem, nem én vagyok, még akkor is, ha mondjuk társadalmi elvárás az adott dolog. Az évek során hozzászoktam már ehhez, vagyok annyira makacs, hogy kitartok a céljaim mellett. Mit áldozok fel? Napi néhány óra szabadidőm van, amit elsősorban edzéssel és alvással töltök, de amikor csak lehet, a barátokkal és a családdal vagyok. Párom most nincs, úgyhogy nem gond. Akik szeretnek, azok ismernek, és elfogadták ezt, megértenek, nem sértődős típusok. A szakmában pedig amúgy is mindenki ilyen, mint én, és nekik sincs sokkal több szabadidejük, sőt, szóval összetartunk. :)
2013. szept. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Nekem az embereltűnés is tetszene. Így is totál egyedül vagyok, nem változna sok minden és fizetni sem kellene a kajáért, sem semmiért (amíg meg nem romlik), aztán meg kitalálnék valamit.
2013. szept. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Hmm... Furcsa belegondolni, hogy valaki ennyire ambiciózus tud lenni. Picit irigykedek is. Jó lenne, ha számomra is lenne valami, amiért szinte bármit megtennék.
2013. szept. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Soha ne mondd, hogy soha. Körülbelül 16 éves koromig egy nihilista senkiházi haszontalan alaknak éreztem magam, mert semmi nem érdekelt. Vagyis épp ez az, hogy minden érdekelt, de csak felületesen, szánalmasan rövid idő alatt ráuntam mindre. Aztán szerencsére rátaláltam az utamra. :) Tudom, hogy ez vagyok én, sehogy máshogy nem tudnám elképzelni és leélni az életem, foggal-körömmel küzdök is érte, és tudom, hogy megéri. :)


Bármikor jöhet bárkinek az isteni sugallat, bármikor rátalálhatsz arra az egyre, ami te vagy, és kell neked :)

2013. szept. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Ámen.
2013. szept. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Ez így szépen hangzik, de az én problémám egy picit összetettebb. Én inkább úgy érzem, hogy bármit elérhetek, de az nem tenne engem boldoggá. Valahogy túl szűknek érzem a világ kereteit, annak ellenére, hogy a megélhető dolgok 1%-át se próbáltam ki. Talán az ebben a legelszomorítóbb, hogy már 10 évvel ez előtt is így gondolkodtam, csak reméltem, hogy majd később jobb lesz. Egyetlen dolog, amivel picit vigasztalom magam, hogy még elég fiatal vagyok ahhoz, hogy valami megragadjon.
2013. szept. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
mivel mások is megmondták h mennyire egyszerű vagyok ezért semilyen ilyen dolgom nincs.
2013. szept. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Értem :( Mondjuk ez tényleg bonyolultabb, de hátha. :)
2013. szept. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Tehát hiányolsz valamit,csak nem tudod mit?
2013. szept. 5. 02:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!