Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legfurább vágyatok/tervet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfurább vágyatok/tervetek? Nem szexuális, de mivel lehet, hogy valakinek az, ezért ez a kategória.

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 01:29
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%
Hogy egyszer belém szeret egy nő, akit viszont szerethetek, bármilyen hátulütő nélkül. Esélytelen.
2013. szept. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Hogy sikerüljön az egyetem,vagy fősuli. Vagy mindkettő.

És végre megölelhessem azt a fiút, akit szeretek.

2013. szept. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Hogy egyszer belém szeret egy nő, akit viszont szerethetek, bármilyen hátulütő nélkül, vagy esetleg kisebb vagy közepes hátulütőkkel. Esélytelen.
2013. szept. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
58%
Talán a boldogság. Olyan lehetetlennek tűnik.
2013. szept. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
87%
Ha furát kell mondani, akkor mondjuk az, hogy arra vágyom, hogy összeomoljon a jelenlegi társadalmi rendszer, a kormányok és minden. Kitörjön az anarchia és íjjal a hátamon, karddal a kezemben róhassam az utcákat. Ja, komolyan :D
2013. szept. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
16%
Az,hogy egyszer elégedett legyek az életemmel és úgy érezzem mindenem megvan ami már lehetetlen egész életemben boldogtalan leszek hurrá élet ,minek élek .20L
2013. szept. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Ugye nem csak azért válaszoltad ezt,mert őt felpontozták?

Amúgy az nem fura,hanem természetes vágy :)

2013. szept. 5. 01:37
 8/41 anonim ***** válasza:
41%

Az, hogy írni fog vagy itt vagy facebook-on az a bizonyos lány akivel nagyon megromlott a kapcsolatom és a beszélőviszonynak is vége lett azért, hogy csak úgy érdeklődjön felőlem.

Persze ez is esélytelen de ugye a remény hal meg utoljára.

2013. szept. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Ezt amúgy a 4-esnek szántam.

Szörnyeteg,te vagy az én emberem! Amúgy te velem leszel,nem ellenem :D


20/L

Még ne írd le előre,vannak csodák :)

Tudom,hogy ez egy sovány és hitvány vigasz,de így van.

2013. szept. 5. 01:39
 10/41 anonim ***** válasza:
Szemtelen Szörnyeteg, te túl sok rpg-vel játszottal :)
2013. szept. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!