Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetőtől talpig tele vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetőtől talpig tele vagyok szörnyű testi hibákkal, amiket jól titkolok. De most ismerkedek egy sráccal, félek ha minden kiderül, azonnal kiábrándul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Itt vannak a hibák:

-Csúnya lábujjaim vannak, olyan nagy férfias nagylábujjak, emiatt nem hordok elől nyitott cipőt nyáron sem.

-Kövér vagyok, ez nyilván látszik ruhában is, de azonkivül erősen narancsbőrös a combom és fenekem.

-Nőkön nem illő helyeken vannak rajtam szőrök, amiket eltávolitok rendszeresen, de nyilván ha kapcsolat lesz az ismerkedésből akkor észre fogja venni.

-Csúnya puncim van, a túl nagy kisajkak miatt egyáltalán nem vonzó típus.

-A melleim is nagyon rondák, hiába vagyok fiatal lógnak, és túl nagy bimbóudvarom van, pedig maga a mell nem nagy méretű, ilyen csúnyára nőttek már tinikoromtól kezdve, csak a műtét segítene rajtuk. Ez a fő dolog ami a legjobban gátlásossá tesz az összes közül.

-Az évek alatt jól megtanultam sminkelni, és hatalmas csalás van a festett, és a natúr arcom között. De milesz ha egyszer meglát minden nélkül?

-A fogaim is elég rosszak, gyerekkoromtól kezdve sorban mennek tönkre a leggondosabb ápolás, fogorvoshoz járás mellett is. Elől már korona van rájuk csináltatva tehát azok szépek, de a hátsókat rejtegetem, próbálok úgy beszélni nevetni.

Nagyon kínos hogy most ugye randizgatunk, és mindig mondogatja hogy milyen gyönyörű vagyok meg tökéletes, meg odavan értem. Én meg csak erre gondolok, hogy ha tudná ezeket már elmenekült volna jó messzire. Én arra gondoltam hogy véget vetek az egész ismerkedésnek most, mert nekem ez nem hiányzik hogy beleszeressek, aztán ő meg mikor szembesül a hibáimmal kidob, és itt leszek megalázva, összetörve. Akkor jobb inkább egyedül. 22/L


2013. szept. 4. 18:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
mindenkine van párja. olyan nincs, hogy nincs. ezek a testi hibák nem egy nagy dolgok. mindenkin van valami.
2013. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

Vannak akik nem tudnak járni, süketek, vakok te meg valami szőrszálak ( mint "szőrnyű testi hibák" )miatt nyafogsz. Van olyan ismerősöm akinek a fél arca leégett mert kiskorában beleesett a bográcsba és még tőle se hallok ilyen önsajnáltató szöveget, így is tudott párt találni magának. Szedd össze magad!


28/F

2013. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

mindez igaz rám is, annyi különbséggel, hogy nekem még bordaösszenövésem is van, a mellem alatt egy nagy púp szerű képződmény van. meg hogy nekem viszonylag kis feleslegem van.

mégis mióta elmúltam 20, tökjó pasik mondják meg írják hogy de szép vagyok ezt-azt amazt akarnak, volt aki fél évig könyörgött hogy járjunk, ő komolyat akar és megsértődött amiért én csak szexet.

és most összejöttem egy olyan pasival, akit én néztem ki magamnak, én szólítottam le és ő jobb pasi, mint amilyen csaj én vagyok. és álmomban se gondoltam volna hogy össze jön, de mégis

mindennap találkozunk, tudja hogy szőrös a hasam is meg itt-ott és ezek ellenére is tetszek neki, meg a parizermellem ellenére, meg a salátap.ncim ellenére meg a göcsörtös lábujjaim ellenére.

arra gondolok, hogy 2 dolgon múlik: mennyire vagy magabiztos, illetve megvan-e a kölcsönös vonzódás.

22/L

2013. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Tyler913 ***** válasza:

Elég torz önképed van,hallod. Ez a tökéletes válasz arra a nemrég feltett kérdésre,miért gátlásosak az ismerkedésben az emberek. Ezek egyáltalán nem szörnyű hibák. Apróságok.

Tudod,mi az érdekes? A férfiakat szokás azzal vádolni,hogy felszínesek és csak a külső számít nekik,mégis,egyetlen olyan srácot sem ismerek,aki elhagyta volna a barátnőjét,amiért kilóg a kisajka vagy nagy a bimbóudvara.

Úgy veszem észre,ha egy nő levetkőzik,a többi nő az,aki kritizálni kezdni. A férfiak inkább hálásak...

2013. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna... minden stimmel szóról-szóra, még a kor is..

beszélünk privibe?

2013. szept. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

ha a pasi megszereti a belsőd akkor nem lesz ezekkel a kis 'hibákkal' semmi baja...


21F

2014. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ÁMEN! :D
2014. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Fake!!! 2013 9. 4. óta ismerkedik a pasival?? Ez eléggé hosszú idő nem? :D
2014. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nem sieti el :D
2014. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!