Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetőtől talpig tele vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetőtől talpig tele vagyok szörnyű testi hibákkal, amiket jól titkolok. De most ismerkedek egy sráccal, félek ha minden kiderül, azonnal kiábrándul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Itt vannak a hibák:

-Csúnya lábujjaim vannak, olyan nagy férfias nagylábujjak, emiatt nem hordok elől nyitott cipőt nyáron sem.

-Kövér vagyok, ez nyilván látszik ruhában is, de azonkivül erősen narancsbőrös a combom és fenekem.

-Nőkön nem illő helyeken vannak rajtam szőrök, amiket eltávolitok rendszeresen, de nyilván ha kapcsolat lesz az ismerkedésből akkor észre fogja venni.

-Csúnya puncim van, a túl nagy kisajkak miatt egyáltalán nem vonzó típus.

-A melleim is nagyon rondák, hiába vagyok fiatal lógnak, és túl nagy bimbóudvarom van, pedig maga a mell nem nagy méretű, ilyen csúnyára nőttek már tinikoromtól kezdve, csak a műtét segítene rajtuk. Ez a fő dolog ami a legjobban gátlásossá tesz az összes közül.

-Az évek alatt jól megtanultam sminkelni, és hatalmas csalás van a festett, és a natúr arcom között. De milesz ha egyszer meglát minden nélkül?

-A fogaim is elég rosszak, gyerekkoromtól kezdve sorban mennek tönkre a leggondosabb ápolás, fogorvoshoz járás mellett is. Elől már korona van rájuk csináltatva tehát azok szépek, de a hátsókat rejtegetem, próbálok úgy beszélni nevetni.

Nagyon kínos hogy most ugye randizgatunk, és mindig mondogatja hogy milyen gyönyörű vagyok meg tökéletes, meg odavan értem. Én meg csak erre gondolok, hogy ha tudná ezeket már elmenekült volna jó messzire. Én arra gondoltam hogy véget vetek az egész ismerkedésnek most, mert nekem ez nem hiányzik hogy beleszeressek, aztán ő meg mikor szembesül a hibáimmal kidob, és itt leszek megalázva, összetörve. Akkor jobb inkább egyedül. 22/L


2013. szept. 4. 18:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Fúj! Ezeket így végig olvasni lehet rosszat fogok álmodni :'(
2013. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ha szeret és tetszel neki,akkor elfogad úgy ahogy vagy!!
2013. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
megröhögtettél,jó hogy volt türelmed végigírni,ha a fiúnak tetszel akkor úgy is tetszeni fogsz neki,ha meglátja ezeket,ennyi
2013. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ember agybaj, nagy baj, jobbulást neked:xDDDDD
2013. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

2.

Itt arról van szó, hogy valószínűleg nem fog neki tetszeni.. ha tetszene értelmetlen lenne a kérdés.....

2013. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el pszichológushoz. Amiket leírtál természetes dolgok. Mind természetes. A szőr, a kövérség, a punciforma, mind teljesen normális, csak te tartod rossznak.

A legtöbb pasi tudja, hogy ha összejön egy nővel, az nem olyan lesz, mint a magazinok címlapján lévő nő, mert még a magazin címlapján lévő nő sem úgy néz ki, mint a nő a címlapon.

Borzasztó kicsi az önbecsülésed és szörnyű az önkritikád. Semmi baj nincs veled az égvilágon! Próbáld meg szeretni magad, mert addig mástól se várd el, hogy téged szeressen. Ha nem megy, menj el pszichológushoz. Az egy dolog, hogy egy ember egyvalamit nem kedvel magán, de te igen extrém eset vagy.

sok sikert!

2013. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6 Ez a nőci, akármit is csinál innentől már van remény számára:XDDD
2013. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
Ilyen rossz nőt senkinek nem kívánok, téged jól elbaxtak:D
2013. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8 De látod belé igy is szerelmesek, te neked meg csak a maradék jut, ha jut:xDD
2013. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Te biztosan kiábrándulnál belőle, ha hasonló testi hibái lennének, de ha szeret, ő nem fog. Egyébként sem akkora gondok ezek, mint ahogy te felfogod.
2013. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!