Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért r*banc egyböl az aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért r*banc egyböl az aki hétvégente bulizik és iszik? Miért elitélendő ez?

Figyelt kérdés

Olvastam már itt gyk-n olyan kérdéseket ahol kifejtették hogy az a fiatal 17-18 éves aki hétvégente bulizik és iszik az r*banc alkoholista. ez most komoly? Akik ilyeneket állitanak nézzenek meg egy igazi alkoholistát akit nem rédekel a családja(igen, tapasztalat!) és azután mondja hogy aki hétvégente kiereszti a gözt az alkesz r*banc..

én a barátaimmal feljárok hetente-kéthetente bulizni, szoktunk iszogatni utána bulizunk. Van hogy kicsit vadabb a buli, van hogy többet iszunk mint kellene, de szerintem ez beletartozik a fiatal korba hogy bulizni bulizni bulizni, hiszen ha felnövünk akkor már nem lesz rá alkalom, most kell kiélni magunkat, nem majd 40 évesen mikor majd sajnáljuk hogy ez kimaradt az életünkböl és a gyerekünkkel járunk majd bulizni. Nem értem hogy ez a felfogás miért lenne rossz?:)

19L


2013. aug. 13. 21:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Embere válogatja! :) Én kipróbáltam a nagyon bulizós részt, és r*binek is néztek, de nem vettem zokon, mert egy részeg csetlő botló lányról pontosan ez a kép jön le! Ha a kérdezőnél a vadabb buli, az iszogatás meg nevetgélés akkor mi más dimenzióba élünk :D..Nálam ez megy most 25-ön, iszogatunk nevetgélünk..vadabb volt a buli, mikor egy este 2szer hánytam..sztem nem kell azon kiakadni ha r*binek néznek, ha iszol. Ha pedig nem az inged , akkor ne vedd fel :)
2013. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!