Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért r*banc egyböl az aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért r*banc egyböl az aki hétvégente bulizik és iszik? Miért elitélendő ez?

Figyelt kérdés

Olvastam már itt gyk-n olyan kérdéseket ahol kifejtették hogy az a fiatal 17-18 éves aki hétvégente bulizik és iszik az r*banc alkoholista. ez most komoly? Akik ilyeneket állitanak nézzenek meg egy igazi alkoholistát akit nem rédekel a családja(igen, tapasztalat!) és azután mondja hogy aki hétvégente kiereszti a gözt az alkesz r*banc..

én a barátaimmal feljárok hetente-kéthetente bulizni, szoktunk iszogatni utána bulizunk. Van hogy kicsit vadabb a buli, van hogy többet iszunk mint kellene, de szerintem ez beletartozik a fiatal korba hogy bulizni bulizni bulizni, hiszen ha felnövünk akkor már nem lesz rá alkalom, most kell kiélni magunkat, nem majd 40 évesen mikor majd sajnáljuk hogy ez kimaradt az életünkböl és a gyerekünkkel járunk majd bulizni. Nem értem hogy ez a felfogás miért lenne rossz?:)

19L


2013. aug. 13. 21:43
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Normális véleményeket válaszokat szeretnék, nem egyböl oltani.:)

*érdekel

2013. aug. 13. 21:45
 2/21 anonim ***** válasza:
52%

Van hogy kicsit vadabb a buli, van hogy többet iszunk mint kellene, de szerintem ez beletartozik a fiatal korba hogy bulizni bulizni bulizni, hiszen ha felnövünk akkor már nem lesz rá alkalom, most kell kiélni magunkat


- 28 évesen is ezt fogod mondani.

2013. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Én sem tartom elítélendőnek, heti egy bulizás nem gáz. Inkább mint, hogy egész héten otthon üljenek.
2013. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

Azért, mert aki iszik és bulizik, az a legtöbb ember szemében egyenlő azzal, akit megdugnak a dizsi mosdójában.:) Amúgy én egyetértek veled, kérdező, én is sokat járok/jártam bulizni, ittam is, mégis értelmes embernek tartom magam, bár hallottam már vissza olyan pletykát, ami szerint én 13 évesen vesztettem el a szüzességem egy idősebb pasival...:D A valóságban jó az a 13 20-nak is, de ki számolja. :) Pedig még csak az öltözködésem is átlagos, nem mászkálok köldökig kivágott felsőben és miniszoknyában. De tudod, mindig vannak kedves emberek...


Igazság szerint annyi jó emlékem van ezekről a bulikról, hogy tízszer ennyi rosszakarót is megérnek.:D

2013. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem nem fogom. Ez az életvitel szerintem olyan 22 éves korig normális. ha valaki igy gondolkozik 25 felett nem a családon és munkán szerintem az baj.

Ez a baj, hogy igy elitélik azt aki bulizik, még akkor is ha nemis ismerik..:S

2013. aug. 13. 21:48
 6/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek, mindent a magaidejében. Mert útána már tényleg erőltetett.
2013. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem vagyok egy nagy bulizós, de pl. munka után otthon 1-2 sör le szokott csúszni, van, hogy 3 is :)

Ettől nem leszel se r*banc, se alkoholista, nem ítélem el attól függetlenül, hogy én hasonló koromban (lassan 10 éve) nemigen jártam semerre. Valamint a nemünk is különbözik, de ez lényegtelen :)

2013. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Akkor nem vagyok normális? :D

Amellett, hogy egész nap dolgozom, és nem is megy rosszul, majdnem ugyanazt csinálom mint tizenévesen :D

Család haha engem nő nem fog betörni ;)

2013. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is van olyan munkatársam aki mesélgetni szokott a fiatalkori bulikrol és hogy semmi pénzért nem "adná el" ezeket az emlékeket:) És énis igy akarok ezzel lenni:) Ő is néha még most is összeül a barátokkal iszogatni és szerintem ez tök jo hogy nem ellaposodott felnőttek :)
2013. aug. 13. 21:50
 10/21 A kérdező kommentje:
Ugy értettem hogy nem normális, hogyha olyan 25-30 évesen nincs munkája, se párkapcsolata se kutya, se macska és csak a bulinak él az nem normális:) félre irtam bocsánat :) de örülök akkor hogy a többség hasonloan gondolkodik mint én, és hogy nem itélitek el az ilyet :)
2013. aug. 13. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!